Viļakas novada domes mājas lapa

Florbola svētki Kārsavā

Atsaucoties Kārsavas jaunsargu vienības un tās vadītāja Gunāra Leļa laipnajam aicinājumam, 29. aprīlī Kārsavas vidusskolas sporta zālē uz draudzības spēļu turnīru pulcējās Zilupes, Kārsavas, Tilžas un Viļakas skolu jaunsargu florbola komandas.

Pasākuma dalībniekus ar uzrunu sveica Kārsavas vidusskolas direktors Edgars Puksts, novēlot draudzīgā, sportiskā garā izbaudīt spēles garšu.

Svinīgā pasākuma atklāšanas beigu daļā spēļu dalībnieki ar klusuma brīdi pieminēja pāragri mūžībā aizgājušo Krāslavas jaunsargu vienības instruktoru Dzintaru Patmalnieku.

Turnīra gaitā komandas spēlēja spraigu un aizraujošu spēli, kas bija pilna ar negaidītiem pavērsieniem, komandas iepazina gan uzvaras priekus, gan zaudējuma rūgtuma garšu, iepazīti jauni un satikti jau zināmie draugi. Spēļu saimnieki bija sarūpējuši sportistiem garšīgas pusdienas, ka arī garšīgus kliņģerus balvām, kurus komandas spēļu rezultātā sadalīja savā starpā.

Kā mierinājuma balvu par piedalīšanos spēlēs un par laipno uzņemšanu kliņģeri saņēma instruktora Gunāra Leļa vadītie Kārsavas florbolisti, III vietas gardums kopā ar instruktora Valērija Meškovska jaunsargiem aizceļoja uz Zilupi, II vietai paredzēto kliņģeri aizveda instruktora Valentīna Keiša Viļakas sportisti, bet I vietas saldums pelnīti nonāca instruktora Gunta Liepiņa komandas īpašumā.

Visas spēles kādreiz beidzas, balvas pārklājas ar putekļiem, arī smagi pelnītie gardumi tiek apēsti, bet ir lietas, kas nezūd: draudzība, veselīgs sacensības gars, kļūdu analīze, nākotnes plānu kalšana un, pats galvenais, apņemšanās neapstāties pie sasniegtā, turpināt iesākto ceļu.

Viļakas komandas sastāvā startēja: Viļakas pamatskolas jaunsargi: Ints Brokāns, Sandis Kokorevičs, Markuss Milaknis un Leonards Agafonovs. Viļakas Valsts ģimnāziju pārstāvēja: Edgars Zeļenovskis. Sandis Leitens, Lauris Logins, kā arī Baltinavas vidusskolas jaunsargs Raivis Logins.

Viļakas un Baltinavas novadu jaunsargu instruktors Valentīns Keišs

06.05.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...