Viļakas novada domes mājas lapa

VIĻAKAS PIRMSSKOLAI 70

Mēs savu namu būvējam ar uzticību,
iecietību, paļāvību
un pamatos liekam sirdsskaidrību,
cieņu un mīlestību.
Mūsu nams ir stiprs un viesmīlīgs.

Šo domu es izvēlējos par pasākuma moto un vēlējos veidot pasākumu kā pateicību visiem mīļiem cilvēkiem, kas man apkārt, atbalsta mani un kolektīvu.

Skatuves noformējums - balta siena ar dažādas krāsas tauriņiem, kas izlido no meitenes un zēna rokām, jo mēs paši esam kā mazi taurenīši. Zālē - ar hēliju piepūsti baloni dažādās krāsās, kas pasākuma beigās aizlido debesīs. Uz skatuves malas - ziedu pušķi, dekoratīvi spilveni, ko darinājām no auduma namiņa veidā, lai dāvinātu atbalstītājiem. Zālē:

Mans jaukais kolektīvs, 17 cilvēki, meitenes un 1 vīrietis ar otrām pusītēm. Tik skaisti saposušos es viņus sen nebiju redzējusi! Viesi atzina, ka 70 gadu vecumā mēs izskatāmies ļoti labi;

Viļakas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Leonīds Cvetkovs ar kundzi Ilgu;
Izpilddirektore Zigrīda Vancāne;
Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja, mūsu iestādes padomes dalībniece Tamāra Locāne;
Izglītības, kultūras un sporta pārvalde, vadītāja Inese Circene un metodiķe Ginta Locāne;
Tehniskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Rēdmanis.
Goda vietā - bijušie darbinieki, viņu pulkā bija pirmā Viļakas bērnudārza audzēkne Ņina Zelča.
Zālē mūsu atbalstītāji Jaņina Kozlova, Ozolu ģimene un Ilze Logina.
Mūsu pasākumā piedalījās arī luterāņu draudžu mācītājs Mārtiņš Vaickovskis ar ģimeni.
Viesu vidū mūsu kolēģītes no Medņevas, Žīguru un Rekavas vidusskolas pirmsskolām;
Draugi no Viļakas pamatskolas, Mūzikas un mākslas skolas, Novada bibliotēkas, Novada muzeja un Susāju pārvalde;
Mūsu bijušie un esošie audzēkņi ar vecākiem un vecvecākiem.

Pasākumu vadīja un koncertu sniedza Eglīšu ģimene no Alūksnes, kas atpazīstama pēc piedalīšanās šovā “Dziedošās ģimenes”. Dziedāja un dejoja mūsu pirmsskolas esošie un bijušie audzēkņi. Kas var būt mīļāks par mazuļu dziedātām dziesmām un dejotām dejām. Mūs priecēja bijušie audzēkņi: deju grupa “Dēkainīši”, dziedātāji “Pogas”, kā arī Olita un Normunds. Viņu dziedājumā klausoties, pasaule šķiet gaišāka, burvestības piepildīta. Īpaši mīļš šķita brīdis, kad pirmsskolu kolēģes aicināja priekšā visu manu kolektīvu. Iepazināmies ar tiem, kas mūs nepazina, nosaucot savu vārdu, un saņēmām visus laba vēlējumus no saviem viesiem.

Mīļš paldies par gaišiem vārdiem, dāvanām un ziediem. Tie silda, priecē un liek domāt, ka mūsu darbs ir svētīgs un nepieciešams. Paldies tiem sveicējiem, kas tovakar atradās citos pasākumos, bet mūs neaizmirsa. Pateicos domes priekšsēdētājam, Buzijanu ģimenei, sociālā centra vadītājai Ilzei un Viļakas Valsts ģimnāzijas direktorei Sarmītei Šaicānei.

Bijušajiem darbiniekiem un draugiem dāvājām nevīstošus ziedus – piespraudes, ko darināju pati kopā ar savu meitu Lieni un sagatavošanas grupas meitenēm.
Spilventiņus mīļiem cilvēkiem šuva mans kolektīvs, mums palīdzēja Ināra Andrejeva un Vija Circāne. Spilvenam pildījumu gatavoja sagatavošanas grupas bērni, un kopā visu sašuva Anita Šakina.
Mēs darbos ielikām savu pateicību un sirds siltumu. Prieks, ka trīs mūsu spilventiņi aizceļos uz Zviedriju ar mūsu draugiem, ko sagaidījām pašā vakarā. Saņēmām no viņiem dāvanā jaunus lauka mazuļu riteņus, konfektes un saldējumus, kas jāsaldē pašiem.

Eglīšu ģimene prot uzburt mīļuma, saticības gaisotni katrā dziesmas izdziedātā vārdā, frāzē. Šo koncertu mēs dāvājām sev un cilvēkiem, kas mūs saprot un atbalsta. Esmu pateicīga savai ģimenei, kas mani vienmēr atbalsta: vīram Igoram, meitai Lienei, znotam Guntaram un māsai Ilzei, kas radīja patīkamu pārsteigumu visiem.

Pateicos savam mīļajam kolektīvam, uz ko paļaujos, kam uzticos, un dienas vadu kopā ar Jums priekā un saskaņā.

Pateicos “Pierobežas” meitenēm un personīgi Inesei Supei par skaisto uzkodu galdu. Paldies septiņu toršu cepējām: Benitai, Rutai, Birutai, Līgai, Altai S, Sendai Dz , Madonas ceptuvei. Mums bija gluži kā Karlsonam, astoņas tortes un 70 sveces.

Pateicos manai mīļajai meitiņai par interesantajām rotaļām. Īpaši atraktīva šķita grāvēja filmas uzņemšana “Zilacīte un Svešinieks”. Paldies dīdžejam Arnoldam un visam Viļakas kultūras nama kolektīvam par atbalstu un palīdzību pasākuma organizēšanā.

Mūs iemūžināja un bildes dāvās SIA “Mārītes foto kompānija”.

 

Viļakas Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Lilita Šnepere

02.05.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...