Viļakas novada domes mājas lapa

Sākumskolas kombinētā olimpiāde

20. aprīlī Viļakas pamatskolā notika Viļakas novada Sākumskolas metodiskās apvienības organizētā kombinētā olimpiāde 3. un 4. klašu skolēniem. Šīs olimpiādes mērķis bija rosināt un aktivizēt novada skolēnu interesi par matemātiku un latviešu valodu, un tika piedāvāta iespēja pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas un prasmes šajos mācību priekšmetos.

3. klases kombinētajā olimpiādē piedalījās 8 skolēni. 1. vietu ieguva Rekavas vidusskolas skolnieks Markuss Kozlovskis (skolotāja Maruta Bukša), 2. vietu ieguva Žīguru pamatskolas skolniece Marija Prancāne (skolotāja Biruta Kuzmane) un Rekavas vidusskolas skolniece Sabīne Maksimova (skolotāja Maruta Bukša), 3. vietu ieguva Viļakas pamatskolas skolniece Samanta Martiņenko (skolotāja Irēna Logina) un Žanete Ločmele (skolotāja Biruta Logina). Atzinību ieguva Viļakas pamatskolas skolnieks Endijs Nipers (skolotāja Irēna Logina) un Emīls Pužulis (skolotāja Maruta Bukša). Pateicība par piedalīšanos olimpiādē Viduču pamatskolas skolniecei Raivitai Raginskai (skolotāja Biruta Logina).

4. klases kombinētajā olimpiādē piedalījās 7 skolēni. 1. vietu ieguva Viļakas pamatskolas skolnieks Georgs Dubkovs un skolniece Viktorija Zeļenovska (skolotājas Ilze Šaicāne un Mārīte Supe-Tuča ), 2. vietu - Rekavas vidusskolas skolnieces Viktorija Supe un Agija Grantiņa (skolotāja Aina Keiša), 3. vietu ieguva Rekavas vidusskolas skolnieks Marks Ločmelis (skolotāja Aina Keiša), Žīguru pamatskolas skolniece Beāte Kaņepe (skolotāja Aija Orlovska) un Viļakas pamatskolas skolnieks Endijs Lindenbergs (skolotājas Ilze Šaicāne un Mārīte Supe-Tuča).

Paldies Žīguru un Viļakas pamatskolas Sākumskolas Metodiskajām komisijām par ieguldīto darbu olimpiādes darbu veidošanā. Leposimies ar to, kas mums pieder, ar to, ko esam sasnieguši, un ar to, kur mēs dzīvojam un mācāmies!

Viļakas novada Sākumskolas metodiskā apvienības vadītāja Mārīte Supe-Tuča

26.04.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...