Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes "Namiņš" sporta diena

21. aprīlī lielā pulkā un jautrā noskaņojumā Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem, viņu vecākiem, brāļiem un māsām, arī Viļakas pamatskolas 2. klases skolēniem noritēja “Veselības un sporta diena”. Sakarā ar šo notikumu tika ielūgtas arī kolēģes no mūsu novada pirmsskolas izglītības iestādēm (MA).

Šajā dienā bija plānotas sportiskas aktivitātes pirmsskolas rotaļu laukumos, taču laika apstākļi mūs nelutināja, tāpēc pasākums tika pārcelts, ar laipnu Viļakas Valsts ģimnāzijas direktores Sarmītes Šaicānes atļauju, uz Sporta skolas telpām – sporta zālē.

Pirmsskolas audzēkņus, ciemiņus un 2. klases skolēnus sagaidīja Pepija Garzeķe un Karlsons, kuri jautrām dejas kustībām visus ievingrināja tālākajām aktivitātēm.

Skolotājas Inese un Terēzija bija sagatavojušas nelielu šķēršļu joslu, kuru bērni viegli pārvarēja. Skolotāja Terēzija iemācīja atsveicināšanās deju, kuru akordeona pavadībā izdejoja gan lielie, gan mazie sportisti, un viņi devās tālāk pie kurmīšu ģimenes (skolotājas Tatjana, Lilija un skolotāju palīdze Līga).

Visiem jautrību izraisīja kurmīšu tunelis, kurā bija jāielien un pustumsā jāizrāpo. Arī mazākie bērni iedrošinājās tajā ierāpot, jo viss nezināmais izraisa lielu interesi.

Tālāk visi devās pie Ezīša un Mārītes (skolotāja Guna un skolotājas palīdze Viviāna), kuri uzaicināja ceļojumā, līdzi ņemot brīnumnūjas. Ar nūju palīdzību tika pārvarēta ceļu šķērsojošā upe, takas vidū izaugušie ciņi, tika palīdzēts putniņiem tikt atpakaļ savās ligzdās un Vāveru silā tika meklētas vāveres, kuras bija labi noslēpušās.

Liels paldies par atbalstu pamatskolas sporta skolotājai Inesei Rēvaldei, ar kuru ir izveidojusies sadarbība kopīgo sporta aktivitāšu rīkošanā starp skolēniem un pirmsskolēniem. Tādā veidā pirmsskolas audzēkņiem veidojas pozitīva attieksme pret skolu, jo viņiem ir liela vēlme aktīvi piedalīties dažādos pasākumos kopā ar skolēniem. Pirmsskolas bērni kļūst atraisīti, mācās pārvarēt kautrību, viņos attīstās pašapziņa un pārliecība par savām spējām.

Paldies kaimiņu pirmsskolas izglītības iestāžu kolēģēm, kuras atsaucās mūsu aicinājumam pievienoties un, vērojot bērnu aktivitātes, arī ieguva kādu ierosmi savam darbam. Sadarbojoties, braucot ciemos, gūstot pieredzi un daloties domām, iegūstam mēs visi - gan skolotāji, gan bērni.

Paldies tiem vecākiem, kuri rada iespēju būt kopā ar mums un saviem bērniem šajās aktivitātēs. Bērni ļoti lepojas ar jums, jo jūsu atbalsts un kopā būšana palīdz viņiem kļūt pārliecinātiem un atraktīviem.

 

Viļakas PII skolotāja Guna Rižanova

22.04.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...