Viļakas novada domes mājas lapa

Marta pasākumi Upītes pamatskolā

RAIMONDAM PAULAM VELTĪTAIS PASĀKUMS

Marta sākumā Upītes pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās uz Raimondam Paulam veltīto pasākumu, jo neviena cilvēka dzīve nav iedomājama bez maestro Paula dziesmām. Visatraktīvākie savā priekšnesumā bija paši mazākie - pirmsskolas bērnu grupiņa. 2. klases izpildījumā noskatījāmies dziesmu par vecmāmiņu un vectētiņu. Mūzikas skolotājs G. Priedeslaipa bija sagatavojis dažādus uzdevumus, piemēram, testu par R. Paula biogrāfiju un daiļradi, bet visaizraujošākā izrādījās karaoke dziedāšana.

MEITEŅU KONKURSS

Kādā jaukā, pavasara noskaņojuma pilnā pēcpusdienā meitenes pulcējās uz konkursu, lai parādītu savu atraktivitāti, atjautību, veiklību. Konkursa gaitā meitenēm bija jānomizo kartupelis; tika vērtēta garākā un plānākā miza, jāprot dziedāt un spēlēt “Mēmais šovs”, jāparāda sava veiklība veļas izkāršanas stafetē, jāizveido papīra lellēm tērpi tautiskajā, romantiskajā un sportiskajā stilā. Meiteņu uzdevumu izpildi vērtēja skolas brašo puišu komanda: Salvis, Aleksejs, Edijs, skolotājs Guntis. Jāpiebilst, ka visu meiteņu vidū izcēlās viena no mazākajām konkursa dalībniecēm – Laine - ar savu romantiski pavasarīgo frizūru. Meitenes nodemonstrēja arī savu tērpu kolekciju „Puķu meitenes”.

UZVARA PROJEKTU KONKURSĀ

Skolotāja Sandra Bukša piedalījās Monreālas Latviešu sabiedriskā centra rīkotajā ekskursiju projekta konkursā „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”, kura mērķis bija padziļināt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi. Konkursam tika iesniegti 177 pieteikumi, no kuriem žūrija atbalstīja 80, to skaitā arī mūsu skolas iesniegto ekskursijas projektu un ieguva finansējumu. 29. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika projekta konkursa noslēguma sarīkojums, kurā piedalījās arī skolotāja Sandra.

Teksts un foto: Sandra Bukša

05.04.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...