Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas Valsts ģimnāzijas izglītojamie piedalās ģimnāziju sadarbības pasākumā ”Mēs –radoši, intelektuāli, sportiski!” Alūksnē

26. februārī devāmies uz Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju, lai piedalītos pasākumā, kura mērķis bija  veicināt sadarbību un savstarpēju kontaktu veidošanu starp republikas Valsts ģimnāziju audzēkņiem, paplašināt izglītojamo redzesloku un pilnveidot prezentāciju, komunikāciju prasmes.

Pasākuma mērķauditorija bija 9.-12. klašu skolēni, bet tā dalībnieki bija Alūksnes Valsts ģimnāzijas, Gulbenes Valsts ģimnāzijas, Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēni  un Jonišķo „Aušros” ģimnāzisti no Lietuvas.

Tikšanās laikā  tika organizētas dalībnieku prezentācijas „Mēs lepojamies”- par savu skolu un personību, erudīcijas konkurss par baltu tautu kultūru un Latviju (fakti, personības u.c.), basketbola turnīrs un sadraudzības vakara pasākums.

Pasākuma laikā visu skolu skolēni sevi apliecināja kā zinošus un  prasmīgus prezentāciju veidotājus un demonstrētājus, intelektuālus, aktīvus un radošus erudīcijas konkursa dalībniekus un pašaizliedzīgus cīnītājus basketbola turnīrā.Tāpēc pasākuma organizētāji bija parūpējušies, lai diplomus, medaļas un citas balvas saņēmtu visi, lai gan sniegums, protams, atšķīrās. Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēni ieguva otro vietu erudītu konkursā, bet trešo vietu- basketbola turnīrā.

Viļakas Valsts ģimnāzijas komandā bija 11 skolēni, kuri sevi apliecināja prezentāciju konkursā (D.Romanova, R.Šakins, V.Strupka, E.Kravale), erudīcijas konkursā (K.Duļbinska, L.Zaremba, D.Romanova, R.Šakins), skolēnu pašpārvalžu darbā (J.Sovetova, A.Sediha) un basketbola turnīrā (K.Dortāns, L.Milakne. A.Kirilovs, V.Eļjaševiča, A.Gruševs). Komandas  sagatavošanu  un dalību konkursā veicināja Viļakas Valsts ģimnāzijas skolotājas B.Miņina, A.Leitena, S.Bondare, L.Bizune un E.Veļķers.

Viļakas Valsts ģimnāzijas komandu pavadīja un pasākumu vēroja skolotāja L.Bizune

01.03.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...