Viļakas novada domes mājas lapa

Vecvecāku pasākums Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” „Ēdiet putru katru dien, Būsiet veseli arvien”

Kā dzijas kamols mūžs ir saritināts,
Kur dzīpari visdažādākie mirdz.
Ja spētu kāds tos atkal atritināt,
Tad vidū būtu vecmāmuļas sirds.

Vecvecāki bērnu dzīvē ieņem ļoti nozīmīgu vietu. Ne tikai atved uz pirmsskolas izglītības iestādi (turpmāk – iestāde), bet arī palīdz un atbalsta tik, cik tas ir iespējams. Mēs no visas sirds priecājamies par ikvienu, kurš atsaucās uz ielūgumu pavadīt 25. februāra rītu kopā ar mums, jo katrs mazbērns ir daļiņa no vecmāmiņas un vectētiņa. Šis rīta cēliens bija veltīts mīļajiem un gādīgajiem vecvecākiem.

Pasākumā piedalījās visas iestādes bērnu grupas – „Ežuki”, „Rūķīši ” un „Lāčuki”. Pasākumu vadīja Saimniece un Runcis Kārumnieks, kuru lomās iejutās iestādes pirmsskolas skolotājas Biruta Konovalova un Ilona Grahoļska.  Vēl piedalījās peļu saimniece, kuras lomā iejutās pirmsskolas skolotāja Inese Logina, meitene no Saldumu ciema – pirmsskolas  skolotāja Karina Aleksejeva un galvenais pavārs – pirmsskolas skolotāja  Gunta Briediņa. Iestādes bērni  bija pārtapuši par pavāriem  un pelēniem.

Saimniece un Runcis Kārumnieks domāja kā sagaidīt un ar ko garšīgu pacienāt ciemiņus. Runcim, kā jau īstam kārumniekam, bija daudz ideju – Cola, čipsi, kūciņas, torte ar lielām krēma rozēm, peļu akniņas želejā. Taču saimniecei šie piedāvājumi nelikās saistoši, viņa uzsvēra – cienastam jābūt ne tikai garšīgam, bet arī veselīgam. Tika nolemts – jāvāra biezputra.

Pasākumā ar lielu mīlestību, atbildību un sirsnību bērni dziedāja mūzikas skolotājas Elitas Loginas sameklētās, iemācītās dziesmas  un dejoja jautras dejas, kā arī izteiksmīgi norunāja pirmsskolas skolotāju iemācītos tekstus.

Prieks bija redzēt vecvecāku acīs mirdzumu  un gandarījumu, milzīgu prieku, pateicību un mīlestību par mazbērnu  veikumu.

Pasākuma beigās lielais biezputras katls bija izvārīts. Nu, visi varējām cienāties ar garšīgo biezputru.

Par to, kādas emocijas pasākuma laikā izbaudīja vecvecāki, stāsta viņi paši.
Antoņina: - Mairis pagaidām ir mans vienīgais mazdēls, tāpēc visa mīlestība tiek viņam. Pasākums mani aizkustināja – bērni daudz ko jaunu iemācījušies, skaisti dzied, dejo, ļoti laba atmosfēra. Paldies par garšīgo biezputru, kuru baudot atcerējos savu bērnību.
Terēzija: - ļoti jauks, skaists un interesants pasākums. Redzam, ka ieguldīts liels darbs un biezputra ļoti garšīga.  Paldies pavārei Aijai!

Šajā gadā uz Vecvecāku pasākumu uzaicinājām Viļakas novada pirmsskolas izglītības iestādes, lai dalītos pieredzē. Liels prieks bija redzēt Viļakas un Žīguru pirmsskolas  izglītības iestāžu vadītājas un pirmsskolas skolotājas.

Vecvecāku pasākumā ar savu klātbūtni mūs  visus priecēja  Medņevas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Prancāns, lietvede Maruta Dzanuška un Susāju pagasta pārvaldes vadītājs Ilmārs Locāns.

Jautājām, kādas emocijas par redzēto pasākumu radušās ciemiņiem.

Ilmārs  Locāns:  Man ir liels prieks, ka uzaicinājāt  uz tik jauku pasākumu. Interesanti, skaisti, tēli darbojas lieliski. Ceru, ka arī nākotnē priecēsiet ar tik jaukiem uzvedumiem.

Atvadoties vecvecāki teica lielu paldies bērniem un iestādes darbiniekiem.

Milzīgs paldies  visam Iestādes kolektīvam par ieguldīto darbu,  optimismu, smaidiem, atsaucību, iejūtīgo un laipno attieksmi,  silto gaisotni mūsu iestādes telpās. Lai mums kopā viss izdodas!

Medņevas PII „Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne

26.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...