Viļakas novada domes mājas lapa

Jaukas aktivitātes Viļakas pamatskolas skolēniem

Pats svarīgākais un nopietnākais pasākums 1.klases skolēniem “Burtiņu svētki”, beidzot tika sagaidīts!

Mazs, bet darbu paveicu
Visus burtus pazīstu!

18 pirmklasnieki devās ceļojumā, lai sameklētu izklīdušos burtiņus. Braucot tos sastapa  dziesmās, dzejoļos un dejās - M- dziesmā “Mikausis”, P – dziesmā “Pēdiņas sniegā”, E rotaļdejā “Pie eža”.

Savus sirsnīgus un mīļus sveicienus bija sagatavojuši skolas draugi- 2., 3. un 4. klašu  skolēni. Liels prieks bija par viņu sarūpētajām dāvaniņām.  2.klases skolēni apsveikumā pastāstīja burtu tārpiņa gaitas, 3.klases skolēni novēlēja pazīt un atcerēties visus saules starus kā ābeces burtus, savukārt ceturtklasnieki dāvāja katram zelta atslēdziņu, kura var radīt jebkādus brīnumus.

Pirmklasnieki saņēma sertifikātus par veiksmīgu burtu apguvi, skolas direktore dāvāja burtiņu kliņģeri un novēlēja neapstāties pie iegūtajām zināšanām, bet krāt arvien jaunas!

Kopīgi ar vecākiem klasē dalījāmies iespaidos burtu apguvē, cienājāmies ar kliņģeri un siltu tēju. Paldies skolas virtuves pavārītām par garšīgo cienastu.

Ne mazāk nozīmīgs 1.-4.klašu skolēniem bija brauciens uz Gulbenes kultūras centru, kur skatījāmies Hansa Kristiana Andersena muzikālu pasaku “Princese uz zirņa” Rīgas Nacionālā teātra aktieru un TV šovu zvaigžņu izpildījumā. Pasaka ļoti mūsdienīgā un asprātīgā veidā pastāstīja par to, kas notiek, ja bērnus pārmērīgi lutina un izdabā visām viņu vēlmēm.

Sagaidot Sirsniņdienu, tika rīkoti klasēs atpūtas vakari.  Darbojās Sirsniņpasts, kur katram bija iespēja nosūtīt savam draugam vai simpātijai kādu ziņu. Savukārt ritmikas pulciņa meitenes aicināja uz Valentīndienas starpbrīdi, piedāvājot noskatīties dejas, izkustēties visiem mūzikas ritmos un uzminēt pasaku, filmu, grāmatu galveno tēlu draugus un draudzenes.

Sirsnīgs paldies vecākiem par sapratni, sadarbību un uzticēšanos!

"Kad mēs esam patiesi,
Mēs esam SKAISTI;
Kad mēs esam skaisti, mūs MĪL;
Kad mūs mīl,
Mēs esam LAIMĪGI!"

Viļakas pamatskolas skolotāja Ija Krilova
22.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...