Viļakas novada domes mājas lapa

Tu atmiņu gaismā vēl, skola, tā pati. Tu atmiņu gaismā vēl, skola, tā pati. Mēs citi. Sen citi….

Janvāra pēdējā sestdienā Rekavas vidusskolas absolventi saritina savus dzīves ceļus, takas un stidziņas vienā lielā kamolā un dodas uz savu dzimto pusi uz savas skolas Žetonu vakaru, lai vēlreiz tiktos ar bērnību un jaunību – satiktu savus bijušos klasesbiedrus un skolotājus.

Šogad jubilejas izlaidumi bija 3.,8.,13., 18.,23.,28.,33.,38.,43.,48.,53. un 58. Absolventi bija ieradušies kuplā pulkā. Nopietni un ar humoru ciemiņi stāstīja par skolas gaitām, vēlēja skolai pietiekamu skolēnu skaitu, lai varētu pastāvēt vēl ilgus gadus, skolēniem – nebaidīties mainīties, būt radošiem, dzīvot saticībā. Savukārt skolotājiem tika vēlēta veselība un izturība. Priecājamies par dāvātajiem skaistajiem ziediem un īpašajām dāvanām – Latvijas laika fotogrāfiju, kurā redzama skolas teritorija un pasākums pie skolas, pastmarkām ar skolas žetonu u.c.

Pasākuma pirmajā daļā abiturienti saņēma skolas simbolu – žetonu. Žetons vienmēr atgādinās par lielo darbu, kas ieguldīts šī pasākuma tapšanā. Tradicionāli 12.klase gatavoja koncertu kā veltījumu  jubilejas izlaidumiem.

Šogad koncertā bija daudz deju. Romantisks un aizkustinošs bija Žetonu vakara valsis (deju skolotājas Diānas Astreiko horeogrāfija), aša un azartiska – tautu deja, Elvijs un Valdis klātesošajiem izdejoja cittautu deju popūriju, veikli un nemanāmi mainot tērpus un frizūras, meitenes kaimiņtautas valodā izdziedāja un izdejoja humora pilnu stāstu par to, kā tikušās ar pašu nelabo.

Īsts pārsteigums bija videostāsts par skolas dzīvi, kur galveno lomu spēlēja klases audzinātāja Klavdija Ivļeva. Neticami, bet šoreiz viņa bija nokavējusi mācību stundas sākumu par veselām 20 minūtēm, tāpēc lielā ātrumā, pārkāpjot visus ceļu satiksmes noteikumus, stūrēja skolas virzienā…Pati skolotāja gan apgalvo, ka 40 darba gadu laikā stundu nokavējusi neesot ne reizi, arī mašīnu nevadot. Izrādās, ka video redzētās “šausmas” ir vien Lāsmas nosapņotas.

Klausoties  populāro “ Credo”  dziesmu “ Neko nevar skaidri zināt” raibos džemperos tērpto zēnu izpildījumā, domās atgriežamies astoņdesmitajos gados, atceramies skolu tajos laikos…

Pasākuma noslēgumā 12.klase teica paldies visiem, kuri palīdzēja piepildīt viņu sapni par Žetonu vakaru.Skanēja skolas Žetonu vakara himna „Silavas valsis”, un tad varēja sākties vakara romantiskākā daļa.

Galvenais, ko gribas uzsvērt, ir tas, ka ikviens, kas skolā strādā, mācās vai ir  mācījies pirms diviem, pieciem, desmit vai piecdesmit gadiem, ir atstājis te nelielu daļu no sevis, un mēs visi kopā tad arī esam REKAVAS VIDUSSKOLA.

Rekavas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Aina Keiša


 

04.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...