Viļakas novada domes mājas lapa

Janvāra notikumi Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa”

Janvāris Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” (turpmāk tekstā – Iestāde) bija ļoti aktīvs mēnesis. Pēc Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas visi atkal satikāmies 4.janvārī.

Šogad janvārī varējām baudīt balto ziemu, priecāties par iespēju vizināties ar ragaviņām, pikoties un bradāt pa balto sniegu. Bērni bija sajūsmā  par šīm iespējam.

Janvāra sākumā pie mums viesojās mūzikas skolas koncerts. Bijām ļoti priecīgi, jo atkal satikām savus bijušos audzēkņus, kuri jau lieli un skolā apguvuši daudzas prasmes un iemaņas, iemācījušies spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Skolotājas Inita Raginska un Ilona Bukša aicināja bērnus uz kopīgām aktivitātēm – imitējām vijoles spēlēšanu, pūšamo instrumentu pūšanu  un klausoties dziesmas atdarinājām dažādas kustības.

Visu mēnesi notika aktīva savstarpējās pieredzes apmaiņa, kad pirmsskolas skolotājas rādīja atklātās rotaļnodarbības. Šādi  mēs guvām pieredzi  kā citas skolotājas plāno, vada, ieinteresē izglītojamos darbā.

Vēl viena laba ziņa. Skolotāja Karina Aleksejeva katru ceturtdienas rītu sešgadīgo sagatavošanas grupas bērniem vada angļu valodas nodarbības. Jāteic, ka bērni par šo iespēju ir ļoti priecīgi. Viņiem ir interesanti apgūt pirmās iemaņas un prasmes svešvalodā.

Ļoti interesants un idejām bagāts bija  tētiņu dienas pasākums – „Tēti, nāc ar mani pulciņā.”

Pasākums notika 26.janvārī , kura moto bija: „Redzēt, kā mūsu tētiņi prot tikt galā ar bērniem  vieni, kad māmiņas nav mājās.” Uz pasākumu bija ieradušies Brālītis un Māsiņa, kas tētiņus un viņu bērnus iesaistīja dažādās aktivitātēs. Šajās  lomās  bija iejutušās sagatavošanas grupas pirmsskolas skolotājas Biruta Konovalova un Inese Logina.

Bija patīkami redzēt, ka uz šo pasākumu bija ieradušies  ne tikai tētiņi, bet arī vecākie brāļi, krusttēvi un brālēni.

Aktivitātes bija dažādas - sākot  no reģistrēšanās un beidzot ar Miega dziesmiņas uzrakstīšanu  un nodziedāšanu.

Brālītis un Māsiņa  tētiņus  un bērnus vēroja visās aktivitātēs un secināja, ka  viņi prot tikt galā ar visiem uzdevumiem, ir ļoti atraktīvi un aktīvi.

Svētki noslēdzās ar kopīgu fotografēšanos, pateicības rakstu, medaļu un  saldumu saņemšanu!

Paldies visiem tētiņiem un bērniem, kas ieradās uz šiem jaukajiem svētkiem!

Janvāris noslēdzās ar aktīvu gatavošanos sveču mēnesim – februārim, kurā mūs sagaida lieli svētki.

Medņevas PII „Pasaciņa”  vadītāja Ilze  Brokāne


 

 

 

03.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...