Viļakas novada domes mājas lapa

Pasākumu kaleidoskops Upītes pamatskolā

Pēc ģimenēs nosvinētajiem Ziemassvētkiem un sagaidīta jaunā gada janvārī uzsākās otrais mācību pusgads ar saviem darbiem un saviem priekiem.

Zīmētājiem gads iesākās ar multfilmu skatīšanos, lai noteiktu savu mīļāko filmu un tad šīs filmās iespaidos veidotu zīmējumu. Tapušie darbi tika nosūtīti Tatjanas dienai veltītajam konkursam. Par laureātiem kļuva: Madara Kļaviņa, iegūstot diplomu par kontrastainu un kolorītu risinājumu, kurai iepatikās multfilma „ Ābolu maiss”, bet Māra Circene, Ratha Šaškova un Rebeka  Anžela Šaškova ieguva diplomus par poētisku un lirisku darba izpildījumu. Māsas Rebeka un Ratha iemīlējušas Mašu no multfilmas „Maša un lācis”, bet Mārai simpātisks šķita Vinnijs Pūks. Tradicionāli skolas zīmētāji savu varēšanu un zīmētprasmi izmēģināja arī konkursā Lidice 20016, kura šī gada tēma ir skola, skolas dzīve un viss, kas ar to saistīts. Un nav izpalikuši arī rezultāti, trīs skolēni ieguva atzinību un iespēju startēt ar saviem darbiem  Čehijā. Tie ir: Laine Mežale ar darbu „Mēs pirmsskolas grupiņā”, Madara Kļaviņa ar darbu „Mans mīļākais mācību priekšmets- māksla” un Domeniks Slišāns ar darbu „Ceļš uz skolu- bērnības un pasaku zemi”.

Tradicionāli janvārī notiek arī karnevāls, kad dalībniekiem bija jāierodas pie Rūķu vectētiņa un Rūķu vecmāmiņas, un Vilka uz ģimenes svētkiem. Kopīgi tika iets rotaļās, minētas mīklas un dziedāts.

Mūsu skola atšķiras no citām skolām ar to, ka jau daudzu gadu garumā reizi mēnesī skolā notiek Svētā Mise un skolēniem ir iespēja pieņemt Grēksūdzes Sakramentu. Priesteris Staņislavs Prikulis ir vienmēr gaidīts ciemiņš, jo priesteris gan kopīgi lūdzas ar mums, gan aprunājas par mācībām, dzīvi. Īpaši iemīlējuši priesteri ir pirmsskolas grupiņa, jo viņš prot atrast kopīgu valodu ar ikvienu bērnu. Paldies priesterim Staņislavam par iespēju lūgties un iespēju meklēt ceļu pie Dieva!

Protams! Neizpalika kaut arī īslaicīga, bet tomēr ziemas prieku izbaudīšana slēpojot un slidojot skolotājas Ligitas vadībā.

Skolotāja Sandra Bukša

 

03.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...