Viļakas novada domes mājas lapa

Esmu vesels!

Mācot veselīga dzīvesveida nozīmi, ir svarīgi parādīt, ka tas ne vien ir noderīgi, bet arī var sagādāt daudz prieka. Bērns labprātāk veiks veselīgas izvēles, ja zinās, kāds no tā ir ieguvums. Viss, ko bērnam mācām no mazotnes, paliek atmiņā. Tas attiecas arī uz veselīgu dzīvesveidu.

No šī gada 18. līdz 29. janvārim Žīguru PII “ Lācītis” tika organizēts mācību projekts  “Esmu vesels”. To vadīja skolotāja Kristīne Vasiļjeva, saplānojot katras dienas tēmu, viņa katru rītu aicināja bērnus un iestādes darbiniekus uz rīta vingrošanu. Projekta ietvaros ar bērniem tika pārrunāts, mācīts, skatītas filmas un multfilmas, klausītas dziesmas un veikti praktiskie darbiņi par to, kāpēc vajadzīgas sporta aktivitātes, kā sevi pasargāt no traumām un nelaimes gadījumiem, kāpēc jāievēro personīģā higiēna, ko nozīmē veselīgs uzturs un, kas mums var palīdzēt krīzes gadījumos.

Projekta tēmas noslēgumā, lai veicinātu prasmi demonstrēt apgūtās prasmes un iemaņas, nostiprinātu zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un drošību, mūzikas sklotāja Daiga Elksnīte organizēja pasākumu “Vesels un laimīgs”.

Ciemos pie bērniem atnāca samiegojies un bēdīgs Lācītis (skol. Kristīne), jo viņu uzmodināja atkusnītis. Bērni ar dziesmām un rotaļām pastāstīja un parādīja Lācītim, kā jāvingro, lai būtu vesels un stiprs, kas jāēd, lai nesāpētu vēders pēc ziemas miega, ka vienmēr jāmazgā rokas un jātīra zobi, ka nedrīkst spēlēties ar elektrības vadiem un sērkociņiem. Pateicīgs par daudziem vērtīgiem padomiem, iestiprinājies ar vitamīniem, gudrs, vesels un stiprs Lācītis devās uz savu ziemas migu vēl pagulēt līdz pavasarim, bet bērni turpināja priecāties un cienāties ar ziemas vitamīniem.

Paldies iestādes skolotājām Kristīnei, Elitai, Nataļjai par bērnu izglītošanu, iestādes darbiniekiem par atbalstu un aktīvu līdzdalību rīta rosmēs, mūzikas skolotājai Daigai par kārtējo interesanto un atraktīvo pasākumu mūsu iestādē!

Iestādes vadītāja Anita Agejeva


03.02.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...