Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnu komanda -„Vecpilsētas kausa” dalībnieki

27.janvārī Viļakas Valsts ģimnāzijas 8.klases  skolēnu komanda devās uz Rīgas Valsts 3. ģimnāziju, lai piedalītos Valsts ģimnāziju 8.klašu komandu sacensībās „Vecpilsētas kauss”. Pasākumā piedalījās 12 Valsts ģimnāziju komandas, galvenokārt no Rīgas pilsētas un Vidzemes reģiona. Mūsu komandu pārstāvēja Elīna Martinova, Santa Jugane, Krista Gavrilova, Sandis Leitens, Kristiāns Šaicāns, Raivo Orlovskis. Skolēni rādīja savu erudīciju ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un ģeogrāfijas darbnīcās, pusfinālā izspēlēja interaktīvo spēli „Prāta banka” un 3.kārtā visa komanda kopā veica vienu radošu, praktiska satura uzdevumu. Organizatoru sagatavotie  uzdevumi bija daudzveidīgi un pārsniedza mācību priekšmetu programmu saturu, jo tas bija erudītu konkurss, kur vajadzēja pielietot loģisko un arī nestandarta domāšanu. Bija labi saplānota dienas darba kārtība, norise, izvērtēšana un apbalvošana. Skolēni izteikuši viedokli par ieguvumiem no brauciena.

Elīna: „Ieguvām jaunu pieredzi, jaunus draugus, paplašinājām zināšanas dabaszinātņu jomā, iepazinām jaunas mācību metodes - tas viss paplašina mūsu redzeslauku.” Santa: „Braucot uz Rīgu, apskatījām Vidzemes dabu ziemā un piedzīvojām pozitīvas emocijas.” Krista: „ Iepazināmies ar Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas plašajām telpām, kļuvām drošāki un atvērtāki, iepazināmies ar citu skolu vienaudžiem.”

Uzvarētāju godā šogad vēl nespējām tikt, bet vērtīgā pieredze būs noderīga rezultātu uzlabošanai citos konkursos. Visi dalībnieki saņēma pasākuma organizatoru sagatavotus pateicības rakstus un Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas atpazīstamības suvenīrus. (Foto pielikumā.)

Pateicamies šoferim A.Šimkevičam par profesionālo un drošo braucienu uz Rīgu un mājup.

Komandas līdzjutēja - direktora vietn. izgl. jomā V.Medne

 

29.01.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...