Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas novada pirmsskolas izglītības iestāžu un pirmsskolas grupu pie skolām pedagogi tiekas Metodiskajā dienā Rekavas vidusskolā

Pirmsskolas metodiskā apvienība sadarbībā ar Viļakas novada  Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi organizēja metodisko dienu Rekavas vidusskolā.

Metodisko dienu atklāja Rekavas vidusskolas direktors Pēteris Vancāns.  Ievadrunā direktors sveica visus klātesošos  Rekavas  vidusskolā, stāstīja par aktualitātēm vidusskolas darbā  un aicināja ekskursijā pa skolu. Turpinājumā pirmsskolas grupas bērni rādīja priekšnesumu par pelītēm un runčukiem, kuri svinēja Ziemassvētkus.

Pēc neliela  koncerta,  pirmsskolas grupas skolotājas Elita Siliņa un Vera Kuzmina, logopēde Nora Sondore aicināja visus klātesošos uz diskusiju par tēmām:
•Lasītprasmes un rakstītprasmes pamatu apguve pirmsskolā;
•Lasītprasmes un rakstītprasmes veiksmīgas apguves priekšnosacījumi, sastopamās problēmas.

Skolotājas dalījās pieredzē  par lasītprasmes un rakstītprasmes apguvi  Rekavas vidusskolas pirmsskolas grupā, kā arī  sniedza ieskatu par lasīšanai un rakstīšanai nepieciešamajām prasmēm.

Logopēde Nora Sondore dalījās pieredzē  stāstot par logopēda darbu ikdienā. Salīdzināja  logopēda darbu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Sniedza nelielu ieskatu par prasmēm, kuras ir jāapgūst, lai sekmīgi varētu apgūt lasītprasmi un rakstītprasmi.

Metodiskās dienas noslēgumā  pirmsskolu pedagogi diskutēja par darbu ar pirmsskolas vecuma bērniem  un noslēgumā nonācām pie kopīga secinājuma -  pasauli nevar mainīt, ja nemainies pats.

Paldies par viesmīlību un laipno uzņemšanu Rekavas vidusskolas direktoram Pēterim Vancānam, pirmsskolas skolotājām Elitai Siliņai un Verai Kuzminai, logopēdei Norai Sondorei.

Pirmsskolas MA vadītāja Ilze Brokāne27.01.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...