Viļakas novada domes mājas lapa

Upītes pamatskolas saime Ziemassvētku gaidās

Ziemassvētki- gaišākie svētki gada tumšākajā laikā. Gaišums no labsirdīgām sirdīm, mirdzums no degošu svecīšu liesmām un priecīgām acīm. Svētku ieskaņas skolā sākās ar Adventa laika dievkalpojumu pirmdienas pēcpusdienā, kur kopā ar priesteri Staņislavu Prikuli lūdzāmies par saviem mīļajiem, par skolu, par mieru, izmantojām iespēju sagatavoties Kristus dzimšanas svētkiem.

Piektdienā skolā gaisā uzvirmoja eglītes, piparkūku un saldumu smarža. Skolēni varēja darboties Rūķu darbnīcās. Rūķa Ligitas vadībā varēja izgatavot dzijas un salmu saulītes. Rūķis Dina kopā ar bērniem gatavoja eņģeļu virtenes, rūķis Iveta piedāvāja no dzijas izgatavot mājas gariņus, bet pie Rūķa Sandras varēju izrotāt sev piparkūku.

Šajā dienā lielu pārsteigumu mums bija sagatavojuši ”Bērzes Strazdi”. „Bērzes Strazdi” ir asociācija, kas radusies sanākot kopā vairākiem atraktīviem un darboties gribošiem Corby dzīvojošiem latviešiem, kuri nodarbojas ar pasākumu un koncertu rīkošanu Anglijā mītošajiem latviešiem, bet šoreiz viņu mērķis bija labdarības akcija. Tā kā tuvojas gada skaistākie un sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki, kad cilvēki iepazīst brīnumu, ne tikai to saņemot, bet arī dāvājot. Latviešu pasākumu rīkotāji Lielbritānijā «Bērzes Strazdi», jau piekto gadu aicināja sagaidīt svētkus, dāvājot Ziemassvētku brīnuma prieku citiem! Šogad, aicinot  piedalīties akcijā «Dāvana Upītes pamatskolai»! „Bērzes strazdi” Anglijā kopā ar grupu „Musiqq” rīkoja pasākumu, veltītu mūsu skolai, lai šīs dāvanas sarūpētu un tiktu piepildīti bērnu un jauniešu sapņi. Ciemiņi ieradās pie mums ar lieliskām, skolai nepieciešamām dāvanām mākslas un mūzikas nodarbībām. Saviļņojums bija abpusējs, gan mums, dāvanu saņēmējiem, gan Strazdu labsirdīgajiem rūķīšiem, dāvinātājiem. Laiks paskrēja ātri: gan skatoties koncertu, gan kopīgi dziedot, gan fotografējoties.

Mīļu un sirsnīgu paldies gribam teikt visiem labajiem cilvēkiem, kuri bija kopā ar mums šajā gadā, mums palīdzēja un atbalstīja. Bet īpaši mīļš un sirsnīgs paldies mūsu bijušajam skolēnam Svenam Matisānam, jo bez viņa gādības „Bērzes Strazdi” nemaz nebūtu uzzinājuši par mazo skoliņu pašā Latvijas maliņā! Milzīgs paldies arī burvīgajam Tomam un viņa sievai Sanijai, jo bez viņu pieliktajām pūlēm dāvanas nebūtu nonākušas pie mums!

Gaišus, mīļus, sirdssiltus svētkus vēlam arī visām mūsu vecāku ģimenēm! Lai zvaigžņu lietus Ziemassvētku naktī nes skaistāko domu un vēlmju piepildījumu! Lai sirds veras priekam un mīlestībai! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

S.Bukša, I.Romkas fotogrāfijas

 

 

 

 

22.12.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...