Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas Valsts ģimnāzijas Metodiskā centra aktualitātes

29.-30.oktobrī norisinājās Viļakas Valsts ģimnāzijas Metodiskā centra organizētie 36 ak. stundu kursi sadarbībā ar mācību centru ‘Arimeks’ un lektori Aiju Nikolaisoni, kuros piedalījās 75 pedagogi no Viļakas, Balvu, Alūksnes, Gulbenes un Kārsavas novadiem. Kursos tika likts uzsvars uz šādām tēmām: pedagogu, izglītojamo un vecāku tiesības un pienākumi, mācību priekšmeta standartā noteikto prasmju apguves plāns, izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšana.

24.novembrī norisinājās Viļakas Valsts ģimnāzijas Metodiskā centra organizētais bezmaksas seminārs 40 novada pedagogiem ‘Skolotāja uzvedības stils un komunikācija’ sadarbībā ar Sociālo interešu institūtu un lektori Kristīni Beinaroviču.  Seminārā galvenokārt lektore pieskārās tādām tēmām kā uzvedības stili, stila un personības līdzsvarošana, sevis prezentēšana, ārējā veidolā nozīme koptēla veidošanā, garderobes komplektēšana un veselīgs dzīvesveids.

4.decembrī Metodiskā centra vadītāja un direktores vietniece izglītības jomā piedalījās Valsts ģimnāziju metodisko darbinieku seminārā Bauskas Valsts ģimnāzijā. Šajā seminārā ar aktualitātēm Valsts ģimnāziju darbībā un reģionu izglītības politikā dalījās Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve. Tam sekoja darbs grupās pa sekcijām: atbalsts talantīgajiem skolēniem, pedagogu inovatīva darbība, Valsts ģimnāziju funkciju īstenošana un mācību ekskursija kā metode.  Pieredzes apmaiņas braucienā gūtās atziņas un informācija par novitātēm, kuras tiek izmantotas mācību darbā citās Valsts ģimnāzijās, palīdzēs ieviest pozitīvas pārmaiņas arī Viļakas Valsts ģimnāzijā.

11.novembrī Gulbenes Valsts ģimnāzijā notika ‘Novembra milžu cīņas’, kurās Viļakas Valsts ģimnāzijas komanda 10.-12.klašu grupā ieguva godpilno 2.vietu.

26.novembrī Draudzīga aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā norisinājās ikgadējais konkurss ‘Latvija un latvieši.’ Šogad Viļakas Valsts ģimnāziju angļu valodas sekcijā šajā konkursā pārstāvēja skolotājas Līgas Leitenas izglītojamās, 11.klases skolnieces Laura Orlovska un Ketija Duļbinska, savukārt krievu valodas sekcijā – skolotājas Tatjanas Nāgeles izglītojamā, 10.klases skolniece Dinija Romanova.

Metodiskajā centrā  pieejamas Latvijas Kino centra dāvinājums-filmu izlase, kuras var izmantot novada pedagogi savās mācību un audzināšanas stundās. Filmu izlasē atrodas tādas filmas un animācijas filmas kā Zelta zirgs, Akmeņi manās kabatās, Dullais Dauka, Sapņu komanda 1935 un citas latviešu režisoru filmas.

Informāciju sagatavoja:
Santa Bondare
Viļakas Valsts ģimnāzijas
Metodiskā centra vadītaja

18.12.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...