Viļakas novada domes mājas lapa

“Mūsu laiks – sirds laiks…”

Cik ātri skrien laiks! Jau jaušams Ziemassvētku tuvums...

Šajās pelēkajās decembra dienās mēs gaidām sniegu, lai baltās, vieglās pūkas kā baltas domas klājas pār cilvēkiem. Cerībā aizdedzam Adventes sveces, lai gaišs svētums ar mieru un klusumu ielīst visu cilvēku sirdīs. Un vēl mēs gaidām Ziemassvētku brīnumu.

Un tradicionāli mūsu novadā 11.decembrī Viļakas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde kopā ar Viļakas Mūzikas un mākslas skolu, Viļakas novada Bērnu un jauniešu sporta skolu un Viļakas Valsts ģimnāziju aicināja uz labdarības koncertu “Mūsu laiks – sirds laiks…”.

Laiks nāk no cilvēka zelta svētnīcas – sirds. Un, lai pasaule nekļūtu pelēka un neinteresanta, cilvēki – vienaldzīgi, tad mums jāpiepilda laiks – ar sirds siltumu, labām domām, labiem darbiem, mīļumu un žēlsirdību. Un tad mēs varēsim sagaidīt arī  Brīnumu...

Tik liegi kā snieg pirmais sniegs, koncerta sākumā izskanēja Mārtiņa Freimaņa dziesma „Lido sev līdz” mūzikas skolas ansambļa izpildījumā (pedagoģe Karīna Romanova).

Koncerta laikā mēs veldzējāmies maigajās mūzikas skaņās. Labdarības koncertā uzstājās Annija Konjahina (2.klavieru klase), Viktorija Supe (3.flautas klase), Sofija Zaremba (3.vijoles klase), Raivita Raginska (3.vijoles klase), Andris Kravalis (4.sitamo instrumentu klase), Terēze Maksimova (5.klavieru klase), Valdis Kravalis (4.vijoles klase), Linda Makarova (8.klavieru klase), Elīna Dukovska (8.klavieru klase), Sanija Zelča (7.vijoles klase), Airita Agejeva (8.klavieru klase), Līga Sergejeva (8.klavieru klase), Marija Maksimova (8.klavieru klase).

Ar savu sniegumu klausītājus priecēja kapela (pedagoģes Inita Raginska un Ilona Bukša), saksofonu duets - Elija Astreiko (6.saksofona klase) un pedagogs Aldis Prancāns, mūzikas skolas ansamblis, 2.-9. klašu vijolnieku ansamblis (pedagoģes  Svetlana Krasnokutska un Ilona Bukša).

Īpašu noskaņu koncertā radīja mazie sporta dejotāji. Raivo Ločmelis un Madara Šmite, Andžejs Krakops un Kitija Vancāne dejoja deju "Ča-ča-ča", Kristiāns Keišs un Alise Keiša – rumbu, bet Kristers Babāns un Žanete Ločmele – džaivu.

Koncertā dzejas burvīgajā pasaulē mūs ievadīja Viļakas Valsts ģimnāzijas jauniešu teātra kopas dalībnieki – Katrīna Zaķe, Kintija Zelča, Mārīte Kolomejeva, Krista Gavrilova, Jolanta Kuiko, Valērija Kozlovska un Mairis Urbāns. Viņu izpildījumā skanēja dzejas un prozas lasījumi par laiku, brīnumu, prasmi uzklausīt līdzcilvēkus, mīlestību.

Nosvērti un sirsnīgi koncertu vadīja Viļakas Valsts ģimnāzijas audzēkne Elīna Zaķe.

Šim brīnišķīgajam koncertam savus audzēkņus gatavoja un kopā ar viņiem uzstājās Mūzikas un mākslas skolas pedagogi - Aldis Prancāns, Arnis Prancāns, Jeļena Laicāne, Daiga Elksnīte, Ilona Bukša, Anželika Abdušelišvili, Svetlana Krasnokutska, Margarita Maļinovska, Inita Raginska, Karīna Romanova. Sporta dejotājus koncertam gatavoja Viļakas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas sporta trenere Silva Dambe. Jauniešu teātra kopas dalībniekus pasākumam sagatavoja skolotāja Ineta Lindenberga.

Pasākumā katram apmeklētājam tika dāvināta stilizēta eglīte, ko izgatavoja Viļakas mūzikas un mākslas skolas mākslas programmas audzēkņi pedagoģes Lanas Ceplītes vadībā.

Labdarības koncertā mums visiem kopā izdevās piepildīt laiku ar sirsnību un radīt Brīnumu… Skolēni un skolotāji ziedoja savu laiku un talantu, lai sagatavotu šo brīnišķīgo koncertu. Mēs visi atradām laiku, lai atnāktu uz koncertu. Un labdarības koncerts izskanēja kā atbalsts un uzmundrinājums mūsu novada 14 smagi slimiem bērniem.

Kāds gurdais ir teicis viedus vārdus: ”Katru reizi, kad vari kādam palīdzēt, vienkārši to izdari un priecājies par to, ka Dievs kāda lūgšanām atbild tieši caur Tevi…” Mēs vienaldzīgi  nepagājām garām cita sāpei un kopā saziedojām 722 eiro un 19 centus.

Paldies visiem Labdarības koncerta dalībniekiem par iejūtību un labsirdību!
Paldies visiem, kas palīdzēja, lai koncerts noritētu sekmīgi!
Paldies visiem ziedotājiem par dāsnumu un sirds siltumu!

Lai sirdis  piepildās baltām domām! Lai sapņi ir kā mirdzošas zvaigznes, kas pārvēršas īstenībā!
Lai zem Jūsu svētku egles ir trīs atslēdziņas - veselībai, laimei un mīlestībai!
Lai baltu ceļu nāk Ziemassvētku brīnums un gaišums! Lai labestības un mīlestības pilns nākamais gads!

Viļakas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne
15.12.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...