Viļakas novada domes mājas lapa

Karjeras izglītības iespējas Biznesa augstskolā Turība

Sveiki! Mani sauc Edvīns Pumpa. Šogad es absolvēju Viļakas Valsts ģimnāziju. 12. klases laikā es ilgi prātoju, kur doties studēt pēc tam? Pārdomas bija grūtas un saspringtas, līdz es neiepazinos ar Biznesa augstskolu Turība.

Augstākā izglītība ir galvenais pamats turpmākās karjeras veidošanai. Biznesa augstskola Turība sniedz praktiskās prasmes un iemaņas. Augstskolā ir četras fakultātes, kuras sniedz iespēju apgūt profesionālā bakalaura, profesionālo maģistra un doktora grādu, kā arī pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Pirmā fakultāte ir uzņēmējdarbības fakultāte, otrā ir juridiskā fakultāte, trešā ir starptautiskā tūrisma fakultāte un ceturtā ir komunikācijas fakultāte, kurā studēju es pats.

Komunikācijas fakultāte iemācīs profesionāli komunicēt ar cilvēkiem un aizraut viņus. Jau pirmajā mācību gadā būs iespēja pilnveidot savas komunikācijas prasmes visādos pasākumos, kurus sniedz Biznesa augstskola Turība. Šogad mēs, komunikācijas fakultātes pirmā kursa studenti, veicām grandiozu pētījumu – ‘’Vai Latvijas iedzīvotāji ir atvērti starpkultūru komunikācijai?’’ Pētījumā laikā tika intervēti 1000 respondentu, lai uzzinātu, kāds ir viņu viedoklis, ja Latvijā parādīsies lielāks daudzums citu kultūru pārstāvju. Rezultāti parādīja, ka Latvija ir diezgan atvērta starpkultūru komunikācijai. Šī pētījuma ietvaros bija iespēja piedalīties diskusijā ar Latvijā visai pazīstamiem cilvēkiem, tādiem kā profesors Guntis Zemītis, 12. Saeimas deputāts Hosams Abu Meri,  un daudziem citiem. Augstskola piedāvā arī apmeklēt vieslekcijas, uz kurām ierodas Latvijā pazīstami speciālisti komunikācijas jomā, biznesa jomā, tūrisma jomā un arī juridiskajā jomā.

Ja esat aktīvi un radoši, tad ir iespēja pievienoties BATSP, Biznesa Augstskola Turība Studējošo pašpārvaldē. Pašpārvalde rīko dažādus pasākumus priekš studentiem, uzklausa jebkura augstskolas studenta domas un ieteikumus.

Biznesa Augstskola Turība ir lieliska augstskola, kura Tev sniedz visu labāko, lai Tu kļūtu par pasaules mēroga speciālistu.

Rakstu sagatavoja – Edvīns Pumpa


25.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...