Viļakas novada domes mājas lapa

Kā Žīguru pirmsskolas izglītības iestāde „Lācītis” svin Latvijas 97. gadadienu

Līdz ar pirmajām novembra dienām PII „Lācītis” skolotājas un bērni sāk gatavoties valsts svētkiem.

Mazuļiem- „Lācēnu” grupas bērniem grūti izprast, kas ir Latvija, tāpēc sākam ar vienkāršāko – savu grupu, bērnudārzu, savu māju un dzīvesvietu. Mācāmies cienīt sevi, savus draugus, pieaugušos. Nedarīt pāri cilvēkiem, dzīvniekiem.

Svētkiem skaisti izrotātas arī bērnudārza telpas. Kopīgi veiktais darbiņš pārtop par vērtīgu laika ieguldījumu, kad visiem ir iespēja aprunāties un atbildēt uz bērniem svarīgiem jautājumiem. Vecākās grupas „Rūķīši” bērni paust savu mīlestību Latvijai mācās dažādi – ar dziesmām, dejām, dzeju. Svētkus gaidot, bērni ir iepazinuši novadus, pilsētas un lielākās upes.

Nemanot pienācis 17. novembra rīts. Iestādē vērojama steidzīga rosība. Un kā gan nē- svinēsim valsts svētkus, uz svinīgu pasākumu gaidām bērnu vecākus.

Kad viesi un vecāki ir ieradušies, zālē ienāk bērni, un pasākums, kurš veltīts Latvijas 97.gadadienai, var sākties.

Pasākuma vadītāja E. Locāne aicina visus nodziedāt valsts himnu, kuru pat „Lācēnu” grupas bērni ar nopietnām sejām cenšas dziedāt līdzi.

„Rūķīšu” grupas bērni skaita dzejoļus, tautasdziesmas, kurās ir atspoguļotas seno latviešu dzīve, tradīcijas, Latvijas daba.

„Lācēnu” grupas bērni ir noskaidrojuši, ka mūsu galvaspilsētas Rīgas tornī sēd gailis – visiem nodzied dziesmu par gailīti, kurš mūs no rītiem modina.

„Lai svētku noskaņa valda katrā sirsniņā” visiem novēlēja iestādes vadītāja A. Agejeva. Gan „Rūķīšu”, gan „Lācēnu” grupas bērni saņēma pārsteigumus, vadītāja par skaistu koncertu uzdāvināja katram bērnam šokolādi.

Svinības noslēdzas ar kopīgu deju un dziesmu „Kas dārzā…”, kas sagādāja prieku gan bērniem, gan vecākiem.

„Lācēnu” grupas skolotāja N.Dmitrijeva

23.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...