Viļakas novada domes mājas lapa

Latvija, Dzimtene mana! Tu labā!

Ar šādiem vārdiem 16. novembrī Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē sākās svinīgais pasākums par godu Latvijas 97. dzimšanas dienai. Uz svinīgo brīdi sanāca visas četras grupiņas katra ar savu novada simbolu un krāsu, visi iestādes darbinieki un arī vecāki.

Iesākumā bija neliels ieskats Latvijas vēsturē. Tika atsvaidzinātas zināšanas par Latvijas simboliem, Latvijas novadiem, Latvijas pilsētām, kuras rādīja kartē, un, protams, mūsu pilsētu Viļaku. Latviju pagodinājām dziedot valsts himnu.Tas viss lika bērniem saprast, cik mūsu Latvija ir skaista, mums visiem mīļa un dārga zeme, tas radīja priekšstatu kā svinēt šos svētkus, kā būt draudzīgiem, kā mīlēt savu Latviju un kā iemācīties darba tikumu.

Katras grupas bērni bija sagatavojuši kādu nelielu priekšnesumu. Tika skandētas un izdziedātas latviešu tautasdziesmas, izdejotas dejas un lasīti dzejoļi par Latviju. Pasākuma laikā klāt bija arī Viļakas simbols- Ezis (sk. L. Strupka). Ezis bērniem uzdeva dažādus jautājumus par mūsu valsti, aicināja pateikt laba vēlējumus Latvijai dzimšanas dienā un piedāvāja visiem kopā caur dziesmām un dejām  paceļot pa Latvijas novadiem.

Svētku izskaņā notika patīkams emocionāls brīdis, kad, skanot dziesmai, bērni piecēlās kājās un, savās mazajās rociņās turot, šūpoja Latvijas karodziņus. Tas liek secināt: MĒS MĪLAM UN MĪLĒSIM SAVU DZIMTENI-LATVIJU! Pasākuma izskaņā pateicāmies trīs iestādes darbiniekiem par apzinīgu darbu pirmsskolas iestādes labā.

Pirmsskolas skolotāja Inese Saida

20.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...