Viļakas novada domes mājas lapa

Novembra milžu cīņas Gulbenē

11. novembrī Gulbenes Sporta centrā notika "Novembra milžu cīņas"- gan intelektuālā un radošā, gan fiziskā spēka apliecināšana un pārbaude, lai veicinātu Valsts ģimnāziju sadarbību Valsts svētkiem veltītu piemiņas pasākumu laikā. Viļakas Valsts ģimnāziju pārstāvēja komanda, kuras sastāvā bija Dinija Romanova, Laila Milakne, Kristaps Dortāns, Jānis Šaicāns, Linda Zaremba, Dagnija Kokoreviča un Aigars Skotka.

Pasākumu atklāja Sporta centra direktore ar uzrunu un pasākuma organizētāji - Gulbenes Valsts ģimnāzijas Skolēnu parlamenta pārstāvji. Sportiskajā daļā veicām dažādus interesantus uzdevumus, piemēram, spēlējām "Ofisa tenisu", kur divi dalībnieki ar žurnālu piespēlēja viens otram papīra bumbiņu, lai beigās tā nokļūtu spainī. Uzdevums šķita diezgan viegls, bet nācās papūlēties, lai to paveiktu. Vislabāko rezultātu mūsu komanda uzrādīja aktivitātē "Veiklā galva'', kurā ar bumbiņu, kas ielikta zeķbiksēs un tās uzvilktas galvā, kratot galvu, vajadzēja nogāzt vairākus šķēršļus -  pudeles. Kā arī bijām veiklākie uzdevumā "Gaisa rāvējs", kur vajadzēja piepūst balonu un ar tā palīdzību nogāzt vairākas glāzītes, kas stāvēja uz galda. Komandas dalībnieku fizisko forma izrādījām pārbaudījumā „Turies!”, jo katram vajadzēja pēc iespējas ilgāk noturēties pie stieņa. Visu dalībnieku vidū mūsu skolasbiedrs Kristaps Dortāns ieguva 1.vietu. Uzdevumā " Piramīda" vajadzēja uzcelt piramīdu no glāzītēm un tad to nojaukt. Savukārt, uzdevumā " Veiklās rociņas" vajadzēja pārlikt glāzes no viena gala līdz otram, lai dzeltenā glāze, kas bija virspusē nonāktu apakšpusē. Viens no nopietnākajiem uzdevumiem bija "Pirmās palīdzības sniegšana", kur ienākot telpā uzreiz vajadzēja meklēt nepieciešamos instrumentus un sniegt palīdzību cietušajai  meitenei, kura lieliski notēloja savu lomu. Uzdevums "Draudzīgais zirgs" mums patika visvairāk, jo darbojāmies komandā, kā arī mums bija palīgi no citas skolas, kas izrādījās ļoti jauki un izpalīdzīgi jaunieši. Sporta sacensības noslēdzās ar volejbola spēli.

Pasākuma otrā daļa turpinājās skolas aktu zālē, kur katrai komandai vajadzēja parādīt savu skolas formas tērpu idejas dažādās variācijās. Tā kā mūsu skolā nav vienotas skolas formas, tad mēs ļāvāmies fantāzijai un piedāvājām savu redzējumu. Žūrija izteica pozitīvus komplimentus un bija sajūsmā par mūsu mājas darbu. Noslēgumā notika apbalvošana - mūsu komanda ieguva godpilno 2.vietu 10. – 12.klašu grupā septiņu komandu konkurencē. Mājās devāmies ar patīkamu nogurumu un lepnumu par paveikto. Pasākums bija izdevies!

Paldies par atbalstu skolotājai V.Bečai mājas darba veikšanā un E.Veļķeram par līdzjušanu pasākuma laikā.

Komandas dalībniece, 10.c klases skolniece Laila Milakne13.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...