Viļakas novada domes mājas lapa

Atkal tiekamies Madonā!

Piektdien,6.novembrī, Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji kopā ar skolotāju Santu Bondari devās uz Madonas Valsts ģimnāziju, lai piedalītos Skolēnu pašpālvalžu pieredzes pasākumā. Diena sākās ar ekskursiju pa skolas telpām, kurās mācās skolēni no Madonas un tuvākās apkaimes.

Pēc ekskurijas visi pasākuma dalībnieki tika aicināti uz prezentāciju,kurā varēja uzzināt aktuālākos notikumus Madonas Valsts ģimnāzijas ikdienā, kā arī iepazīties ar ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes darbu. Pēc uzrunas sekoja darbs grupās. Dienas pirmās daļas tēma bija ‘drošība’. Grupu dalībnieki apmainījās ar pieredzi un kopā apsprieda aktuālākās savstarējo attiecību problēmas skolās un klasēs. Katras grupas prezentācija izraisīja diskusiju, kas palīdzēja iedziļināties un pārdomāt izvirzīto tematu.

Dienas otrā daļa tika pavadīta, aktīvi darbojoties sevis izzināšanā. Uz pasākumu bija ieradušies arī Rīgas Kaučinga skolas pārstāvji, lai motivētu un palīdzētu iepazīt katram sevi kā indivīdu. Grupās tika apspriestas īpašības, kurām būtu jāpiemīt īstam līderim. Katram bija jāizvērtē sevi - cik no tā visa piemīt man un kā es varu sevi pilnveidot, lai kļūtu par līderi. Lai mācītos sadarboties, katrai grupai bija jāizveido labirints pēc dotā paraugu, kurš vēlāk bija arī jāiziet vienam no grupas dalībniekiem ar aizsietām acīm, klausoties savas grupas biedru norādes. Pasākums bija interesants, saistošs, sniedza vielu pārdomām un idejas savai turpmākajai darbībai.

Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnu padomes pārstāve E.Sprukule
12.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...