Viļakas novada domes mājas lapa

Broņislava Bondara piemiņas balvas izcīņa ložu šaušanā

2015. gada 30. un 31.oktobrī Viļakas pamatskolas šautuvē notika Viļakas vidusskolas ilggadējā šaušanas pulciņa un trenera Broņislava Bondara piemiņas balvas izcīņa ložu šaušanā. Sacensības organizēja Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola, Viļakas pamatskola un Viļakas Valsts ģimnāzija  sadarbībā ar Viļakas novada domi.  Sacensības tiesāja 3.kategorijas tiesnesis Ēvalds Vancāns, sacensību  galvenais sekretārs – Ulrihs Pozņaks. Piemiņas sacensības notiek laikā, kad B.Bondaram būtu dzimšanas diena (27.oktobrī). Uz sacensībām bija  ieradušies  dēls Edgars Bondars un  meita Inese Smirnova. Šī gada vasarā  Bondaru un Smirnovu ģimene ložu šaušanas nodaļai dāvināja 1500 euro lielu ziedojumu par kuru  sporta skola  iegādājās Walter sistēmas pneimatisko šauteni. Pēc sacensībām visi devās uz Miera kapiem, lai noliktu ziedus un iedegtu svecītes B.Bondara atdusas vietā.

Šogad sacensībās startēja: “Nakts snaiperi”,  “VVĢ”, “Meirova-2”, “Viļaka” un  Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas.

Dalībnieki startēja vingrinājumos ar pneimatiskajiem un mazkalibra ieročiem. Pēc divu dienu spraigām sacensībām ceļojošo balvu ieguva   Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. Komandā startēja Vaira Strupka,  Anastasija Sediha un Lauris Logins.

Otrajā vietā – “Nakts snaiperi” (elektriķi), trešajā – Viļakas Valsts ģimnāzija, ceturtajā – “Meirova –2” (komandā startēja  arī Edgars Bondars), piektajā -  “Viļaka”.

Paldies  Bondaru un Smirnovu ģimenēm par  ieguldījumu materiālā atbalsta sniegšanā ložu šaušanas nodaļas bāzes stiprināšanai, visiem sacensību dalībniekiem, tiesnešiem, sekretāriem, palīgiem, skolas medmāsai,  Viļakas pamatskolas direktorei A.Ločmelei un Viļakas Valsts ģimnāzijas direktorei S.Šaicānei, kā arī novada domei un tās priekšsēdētājam S.Maksimovam par  atbalstu sacensību sekmīgai norisei un  iesākto tradīciju saglabāšanu un turpināšanu.

Sacensību rezultāti (xls)

Informāciju sagatavoja
Inese Petrova
Viļakas BJSS direktora vietniece izglītības jomā


04.11.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...