Viļakas novada domes mājas lapa

Labo darbu nedēļa Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē “Lācītis”

Atsaucoties uz labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv aicinājumu organizēt akciju „ Labo darbu nedēļa”, Žīguru pirmsskolas izglītības iestāde „Lācītis” aktīvi no 12.10. līdz 18.10. darīja labus darbus.

Labo darbu nedēļas laikā mūsu iestādē visi čakli strādāja. Jaunākās grupas „Lācēni” bērni kopā ar skolotājām Nataļju un Kristīni palīdzēja sētniekam savākt rudens lapas, grupas draugam uzdāvināja mantiņu un  gatavoja dāvaniņas Viļakas sociālās aprūpes centra iemītniekiem.

Vecākās, skolai sagatavošanas grupas „Rūķīši” bērni ar mūzikas skolotāju Daigu un skolotāju Elitu nedēļas gaitā atkārtoja dziesmiņas, dejas, dzejoļus, ko jau bija iemācījušies šajā mācību gadā, gatavoja dāvanas- groziņus.

Groziņos ielikām divus kastanīšus spēkam un veselībai, kas aug iestādes teritorijā, mazo bērnu dāvanu, konfekti ar lācīti, ciemakukulim paņēmām vēl silto pavāres Tamāras cepto ābolu pīrāgu, diemžēl, mazākā skaitā kā bija plānots, jo rudens vīruss daudzus bija pieveicis,16. oktobrī ar skolēnu autobusu devāmies ceļā uz Viļakas sociālās aprūpes centru.

Tur mūs silti sagaidīja centra vadītāja Ilze Šaicāne,  darbinieki un centra iemītnieki. Bērni koncerta laikā dziedāja, dejoja, runāja dzejoļus, spēlēja orķestri kopā ar mājiniekiem.

Ciemošanās noslēgumā bērni samīļoja un uzdāvināja pašgatavotās dāvanas. Tā mazās rociņas un sirsniņas spēja iepriecināt un padarīt ikdienu krāsaināku  Viļakas sociālās aprūpes centra iemītniekiem un darbiniekiem.

Pateicībā visiem, kas mūs atbalstīja, iestādes vadītāja A.Agejeva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...