Viļakas novada domes mājas lapa

Ciemiņi no Ālandu salām

Par labdarību tiek saukts tikums, kad mīlestība  kādu mēs izjūtam katrs pret sevi, tiek pārmesta uz citiem cilvēkiem, ar kuriem mūs nesaista draudzības vai radniecības saites, pat uz  pilnīgi mums nepazīstamiem cilvēkiem, pret kuriem mums nav nekādu saistību  un no kuriem mēs neko negaidām.

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” (turpmāk Iestāde) viesojās ciemiņi- Ālandu salu labdarības organizācija. Sadarbība izveidojās 2012.gada decembrī. Jau ceturto mācību gadu, divreiz mācību gada laikā, mēs savā Iestādē uzņemam mūsu jaukos atbalstītājus.

Sadarbība izveidojās pateicoties  Balvu, Tilžas, Viļakas un Kārsavas evaņģēliski luterisko draudžu mācītājam -Mārtiņš Vaickovskim un Viļakas evaņģēliski luteriskās draudzes priekšniecei - Intai Dortānei.

Šie cilvēki ir kļuvuši tik tuvi, ka mūs jau vieno draudzība. Satiekoties mēs pārrunājām  dažādas sadzīviskas problēmas, kuras sakar mūsu Iestādes ģimenes, stāstām par notikumiem Latvijā un Iestādē, kā arī mūsu ciemiņi stāsta par savu valsti, par savām ģimenēm.

Mēs esam ļoti pateicīgi par atbalstu, ko saņemam mēbeļu, rotaļlietu, apavu, apģērba, dažādu pārtikas produktu veidā. Tas ir liels guvums Iestādei un arī ģimenēm.

Gandrīz katrā viesošanās reizē apmeklējam arī ģimenes, galvenokārt, daudzbērnu un trūcīgās ģimenes, kuras parasti saņem dažādas dāvinājuma ikdienas sadzīvē nepieciešamās mantas.

Viss Iestādes kolektīvs ir pateicīgs par šo atbalstu un sadarbību!

Īpaši mīļu paldies sakām Mārtiņam Vaickovskim un Intai Dortānei. Lai Dieva  svētība pavada mūs ikdienas.

Medņevas PII „Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne

 

14.10.2015
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...