Viļakas novada domes mājas lapa

“Strādāsim tā, lai mēs domātu vienādi!”

26.augustā Viļakas Valsts ģimnāzijā Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Viļakas Valsts ģimnāziju organizēja ikgadējo izglītības darbinieku konferenci, kura pulcēja 97 pedagogus un ciemiņus.

Novada pedagogi pirms konferences tikās metodiskajās apvienībās, kur tika pārrunātas aktualitātes mācību priekšmetos.

Konferenci atklāja Bērnu ritmikas grupa “Mazulīši” Ineses Lāces vadībā un Nemateriālā kultūras centra mantojuma “Upīte” bērni ar teatralizētu sveicienu Ligitas Spridzānes vadībā. Ontana Slišāna dzejas rindas un jaukās bērnu dejas deva emocionālu piepildījumu katram konferences dalībniekam.

Klātesošos uzrunāja un sveica Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Šaicāne.

Konferences turpinājumā par kvalitatīvas izglītības pedagoģijas principiem stāstīja Izglītības iniciatīvu centra direktore, Dr.paed. Daiga Zaķe.

Savā stāstījumā centra direktore pedagogus iepazīstināja ar kvalitatīviem pedagoģijas principiem, kuri tika izstrādāti starptautiskā agrīnās bērnības profesionāļu tīklā-ISSA, kuri tika balstīti uz zinātnes atklājumiem un daudzu gadu gaitā uzkrāto pieredzi. Šie principi tiek izmantoti kopš 2004.gada 30 pasaules valstīs. Principu izstrādāšanas eksperti bija ISSA tīkla 11 eksperti no deviņām valstīm. Latvija bija vadošā. Šai ekspertu grupai tika pieaicināti arī 17 starptautiskie eksperti no piecām valstīm. Ar kvalitatīviem pedagoģijas principiem var iepazīties Dr.paeg. Daigas Zaķes prezentācijā “Kvalitatīvas pedagoģijas principi”.
Lektore pedagogus aicināja jaunajā mācību gadā strādāt tā, lai domātu vienādi!

Konferences noslēgumā Pateicības vārdus saņēma novada skolu direktori, jauniešu iniciatīvu centra vadītāji,  metodisko apvienību vadītāji, pedagogi, kuri uzsākuši darba gaitas mūsu novada iestādēs un sveikti jaunie skolu direktori. Ar 1.septembri Viļakas Valsts ģimnāziju vadīs Sarmīte Šaicāne un Žīguru pamatskolu Sanita Orlovska. Pateicības vārdi tika teikti arī Žīguru pamatskolas direktorei Svetlanai Romānei.

Informāciju sagatavoja
Terēzija Babāne
Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļas vadītāja

27.08.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...