Viļakas novada domes mājas lapa

„Dzīves vilciens” piestāj Rekavas vidusskolā

Šī gada 12.klases izlaiduma tēma bija „Dzīves vilciens”. Cilvēka dzīvi var pielīdzināt braucienam vilcienā. Dažam tas ir garāks, citam īsāks. Vienam ceļojums ir interesantāks, kādam garlaicīgāks.

Skolu absolvē 13  gudri, talantīgi un atraktīvi jaunieši.

Meitenes šai ceļojumā dosies kā mākslinieces, labas saimnieces, ar prasmēm veidot kolektīvu. Mūzika, humora dzirksts  un latgaliskums pavadīs brašos puišus dzīves ceļā.

Svarīgi nobraukt katru ceļa posmu vispatīkamāk, veidojot pēc iespējas harmoniskākas attiecības ar pārējiem pasažieriem, saskatot to, kas tajos vislabākais. Klases biedri paliek tuvi cilvēki uz mūžu, kaut arī tagad vēl to īsti neapzināmies.

Dzīves ceļojuma līkločus palīdzēs izbraukt Neldas mammas Vijas laba ceļa vēlējumi.

11.klases muzikālie sveicieni un nepārspējamā unikālā torte radīja saviļņojošu brīdi šajā pieturā. Skolotāju dāvātais augļu grozs nodrošinās braucienu ar vitamīnu devu.

Pieturā jauniešus sagaidīja arī Viļakas novada,  Šķilbēnu un Lazdulejas pagastu pārvalžu vadītāji klātienē un ar sveicienu.

Dzīvojiet  tā, lai  īstais brauciens būtu liela izdevība mācīties un mācīt, saprast un palīdzēt tiem, kas ceļo kopā ar jums, ja ceļojums nav tāds, kādu tu vēlējies, maini tā virzienu  – tāds ir skolas un izlaidums scenārija autores skolotājas Ainas Keišas vēlējums Edgaram, Sintijai, divām Līgām, Arnim, Daigai, Elvijam, Naurim, Gintai, Ingai, Vinetai, Neldai un Ruslanam.

Klases audzinātāja  Inese  Cibule
Foto: Vineta Zeltkalne

10.06.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...