Viļakas novada domes mājas lapa

Mācību gada noslēgums Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē “Lācītis”

Skaitījām par visiem dienas,
Kad būs izlaidums mums klāt,
Esam izauguši lieli,
Mazie bērni vietā nāks.
Kluči, mašīnas un lelles
Skumji, skumji vēro mūs.
Malā noliktas guļ spēles,
Grupa tukša būs bez mums.

Šajās jaukajās maija dienās no savām mācību iestādēm atvadas – izlaidumu – svin pirmsskolas izglītības iestāžu mazie beidzēji. 29.maijā izlaidumu svinēja Žīguru pirmsskolas izglītības iestādes „Lācītis” seši bērni- Betija, Ainārs, Elīza, Margota, Mairis, Viktorija. Viņiem tas ir tikpat nozīmīgi kā skolu absolventiem, jo arī mazajiem zēniem un meitenēm sāksies pavisam jauns posms dzīvē – viņi vairs nebūs bērnudārznieki, bet gan skolēni.   Bērnudārzā skolotājas   parūpējās, lai izlaidums būtu jauks un neaizmirstamu iespaidu pilns.

Bērni saviem mazajiem draudziņiem, gan ciemiņiem pastāstīja pasaku par cipariem, kas dzīvoja pulkstenī, bet tagad ir pazuduši. Dziedāja dziesmas un kopīgi uzdejoja. Gaviļniekus sveica draugi no Lācēnu un Rūķīšu grupiņas. Svinīgajā brīdī, kad tika dalītas bērnudārza absolvēšanas apliecības, jaunajiem skolēniem tika dāvinātas grāmatas un darbiņi, ko bērni zīmējuši, aplicējuši, konstruējuši daudzu gadu garumā. Izlaidumniekus sveica ne tikai PII “Lācītis” vadītāja Anita Agejeva, bet arī Viļakas novada domes izpilddirektore Zigrīda Vancāne, Žīguru pagasta pārvaldnieks Oļegs Kesks, bibliotēkas vadītāja Anastasija Plačinda un vēlēja gan vecākiem, gan topošajiem skolēniem izdošanos skolas gaitās un ģimenisku mīlestību ikdienā. Sveikt gaviļniekus ciemos atnāca pirmā skolotāja bērnudārzā Ginta Locāne un pirmās klases skolotāja Benita Troška. Noslēgumā par darbu skolotājām, vadītājai un dārziņa personālam pateicās vecāki ar nelielu koncertu, ko sniedza bijušie bērnudārza beidzēji, kā arī ar ziedu pušķiem un dāvanām. Pēc svinīgā pasākuma vecāki kopā ar bērniem  laida gaisā sapņu balonus, lai tie lido tālu, tālu, augstu, augstu, un lai visi sapņi piepildās.

Pasākumu vadīja skolotāja Elita Locāne un mūzikas skolotāja Daiga Elksnīte.

Žīguru PII „ Lācītis” skolotāja E.Locāne

03.06.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...