Viļakas novada domes mājas lapa

Mācību gada noslēgums Rekavas vidusskolas mazākajiem audzēkņiem

Lai vienmēr tu tā cauri ietu
Šai dzīvei, visu uzveicot,
Un galvu, pilnu domu spietu,
Pret sauli augstu paceļot!

Reizē ar ceriņu smaržu Rekavas vidusskolā  ienāk izlaidumu laiks. Ne tikai ikdienā pirmsskolas un sākumskolas bērni  satiekas, bet arī kopīgi svin svētkus un atpūšas.

Šogad Rekavas vidusskolā pirmsskolas izlaiduma svētki bija Margaritai Husarei, Ramonai Kuļšai, Evelīnai Miškai, Mārtiņam Slišānam, Rolandam Spridzānam.

Svētku koncertā bērni deklamēja savus mīļākos dzejoļus un dziedāja dziesmas. Skolas direktors izsniedza bērniem pirmo izglītības dokumentu. Neizpalika  arī ziedi, dāvanas, pārsteigumi un laba vēlējumi. Visskaistākos ziedus bērni dāvāja saviem vecākiem par rūpēm un gādību. Izlaiduma koncerta beigu daļā nākamā 1. klases audzinātāja skolotāja  Daina ar bērniem devās uz skolu iepazīt savu klasi, kura gaidīs 1. septembrī. Tur viņus sagaidīja 4. klases skolēni.

Pēc svinīgā pasākuma bērni kopā ar vecākiem, skolotājiem devās laukā, lai palaistu savu laternu kā atvadas pirmsskolai. Tās attālinājās no zemes kā mazas zvaigznītes.

Noslēgumā bērnu vecāki bija sarūpējuši svētku mielastu, bet skolas dīdžejs Mikus- krāšņu diskotēku.

28. maijā nākamie pirmklasnieki devās apsveikt 4. klasi. Tas bija aizkustinošs un uztraukuma pilns mirklis- 4.klases izlaidums.

29. maijā pirmsskolas bērni un 4.klases skolēni ar audzinātājām devās mācību un atpūtas ekskursijā. Šogad devāmies tuvāk iepazīt kaimiņu novadu. Gulbenes novada Galgauskas pagasta saimniecībā „Brūklenāji” apskatījām eksotisko putnu kolekciju. Starp skaistajiem putniem tur mājo arī brieži, savvaļas zirgi, stepes murkšķi.

Ceļojums turpinājās uz Gulbenes staciju. Pie Gulbenes dzelzceļa stacijas mūs sagaidīja gids – depo tehniskais direktors Raitis Melders. Visi kopā apskatījām depo un remontdarbnīcas. Bērniem ļoti patika izbraucieni ar rokas drezīnu. Izkustēties un iekrist azartā centās  arī bērnu vecāki.

Noslēgumā visi devāmies mazā, neaizmirstamā 25 minūšu ceļojumā ar mazo bānīti  līdz Stāmerienai.

Jauka, aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta izdevās maija nogale!

Paldies visiem, kas palīdzēja izbaudīt šos mirkļus!

Rekavas vidusskolas pirmsskolas skolotājas E.Siliņa un V.Kuzmina

 

 

03.06.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...