Viļakas novada domes mājas lapa

Apbalvoti Viļakas novada Laureāti 2015

Mācību gads tuvojas noslēgumam un tiek izvērtēts mācību process izglītības iestādēs. Kā katru gadu, arī šogad, Izglītības, kultūras un sporta pārvalde pulcināja skolēnus, kuri ieguvuši godalgotās vietas starpnovadu un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos lasījumos, reģiona un valsts konkursos, kuri saskaņoti ar Izglītības un zinātnes ministriju, Valsts izglītības satura centru, Kultūras ministriju un Latvijas Skolu Sporta Federāciju, viņu vecākus un skolotājus uz pasākumu “Laureāts 2015”.

Laureātus uzrunāja Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne.

“Pavasaris ir sējas laiks - cik labu sēklu iesēsi, tik labu ražu rudenī ievāksi. Skolā turpretī pavasaris ir ražas laiks, kad rezumējam mācību gada laikā paveikto. Tas ir eksāmenu laiks, kad 9. un 12.klašu skolēni parāda savas zināšanas un prasmes. Pavasarī mūsu novadā ir arī pasākums, kad godinām mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu uzvarētājus.
- Zenta Mauriņa ir teikusi, ka gudrība ir lielākais, ko cilvēks šai dzīvē var sasniegt. Lai arī mūsu novads ir neliels, bet mums ir 87 skolēni, kas ieguvuši godalgotas vietas novada, reģiona un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos. Katrs septītais mūsu skolu skolēns ir ieguvis Laureāta nosaukumu. Šiem skolēniem ir ne tikai teicamas zināšanas, viņi savu gudrību ir apliecinājuši arī olimpiādēs un konkursos. Paldies viņiem par gūtajiem sasniegumiem!
- Modings Kārters ir teicis, ka mēs saviem bērniem mantojumā atstājam tikai divas lietas - saknes un spārnus. Paldies pedagogiem un vecākiem par viņu atbalstu, sniegtajām zināšanām un prasmēm, kas dotas skolēniem, lai viņi varētu sasniegt šīs olimpiāžu un konkursu virsotnes.
- Īpaši šodien mēs gribam godināt 4 mūsu novada skolēnus: Eviju Kitovu, kas ieguvusi 9 godalgotas vietas, kā arī Karīnu Duļbinsku, Ievu Jurjāni un Elviju Čeirānu.
Šiem skolēniem un viņu skolotājiem īpašas pateicības dāvanas ir sarūpējusi mūsu ilggadēja sadarbības partnere Lilita Aleksāne. Paldies viņai par atbalstu! “ klātesošos uzrunāja un pateicās M.Brokāne.

Mācību priekšmetu olimpiāžu 3.kārtā  bija uzaicināti Viļakas novada skolēni: Evija Kitova (Viļakas Valsts ģimnāzija, 12.klase)-matemātikas olimpiādē (atzinība, sk.Lilita Bizune), filozofijas olimpiāde (sk.Biruta Miņina); Karīna Duļbinska (Viļakas Valsts ģimnāzija, 11.klase) ZPD konferencē Rīgā ieguva 3.vietu (sk. Lilita Šaicāne); Ieva Jurjāne (Žīguru pamatskola, 9.klase) Latviešu valodas un literatūras 8.un 9.klašu olimpiāde (sk.Sanita Orlovska); Elvijs Čeirāns (Rekavas vidusskola, 11.klase) ekonomikas olimpiāde (sk.Marija Vancāne).

Ar muzikāliem sveicieniem klātesošos priecēja Žīguru pamatskolas 5.-9.klašu tautu deju kolektīvs, Žīguru kultūras nama vokālais ansamblis “Čiekuriņi”,  Viļakas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Valdis Kravalis un Kristers Kaņepe.

Viļakas novada Laureāts 2015

Informāciju sagatavoja
Terēzija Babāne
Lietvedības, komunikācijas informācijas nodaļas vadītāja

26.05.2015
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...