Viļakas novada domes mājas lapa

Ģimeņu sporta diena Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē “Lācītis”

15. maijā visā pasaulē svin Ģimenes dienu. Mūsu iestādē, lai veicinātu sadarbību ar vecākiem, rosinātu tos aktīvi pavadīt laiku ar saviem bērniem, katru gadu šajā dienā tiek rīkoti Sporta svētki.

Kad bērni, vecāki, vecvecāki, brāļi un māsas  sapulcējās iestādes laukumā, svētki iesākās ar iestādes vadītājas A. Agejevas uzrunu, kuras laikā viņa novēlēja visiem jautri un atraktīvi pavadīt šo pēcpusdienu.

Mūzikas skolotāja D. Elksnīte aicināja visus iesildīties pirms rotaļām un stafetēm. Mūzikas pavadībā izvingrināja rokas, kājas, viduklīšus, bet iesildīšanās beigās skolotāja aicināja nodejot bērnu mīļāko deju „Bugi- bugi”.

Pēc izvingrināšanās bērni un viņu ģimenes devās uz savu rotaļu laukumiem, lai grupas skolotāju pavadībā ietu rotaļās, piedalītos jautrās stafetēs.

Vecākās „Rūķīšu” grupas svētku dalībnieki piedalījās stafetēs, ko organizēja iestādes vadītāja, lai veicinātu prasmi sadzīvot ģimenē: apgūt māku braukt ar sapņu auto, uzbūvēt ģimenes māju, makšķerēt dīķī zivis, pīt bizes, izvārīt kartupeļus. Pēc spraigajiem darbiem bija arī stafete, vizināšanās ar autobusu no Žīguriem uz Viļaku. Stafetes pavadīja jautri smiekli un joki, sacensības gars, vēlme uzvarēt.

Jaunākās „Lācēnu” grupas sporta svētku dalībnieki, skolotājas N. Dmitrijevas vadībā vāca kā bītītes medu un bēga no lietus, veidoja ziediņus, pieliekot pie apļa ziedlapiņas, draiskojās pa peļķēm pēc pavasara lietus, priecājās, ka atgriežas gājputni no siltajām zemēm, spēlēja rotaļspēli ”Ziņkārīgais pelēns”. Visiem bērniem prieks un gandarījums par kopā ar ģimeni pavadīto laiku.

Pēc aktivitātēm visas ģimenes saņēma medaļas par aktīvu dalību Sporta svētkos un tika pacienāti ar iestādes pavāres T. Mosinas un saimniecības pārzines L. Āzes sarūpēto pīrāgu un veselības tēju.

Iestādes vadītāja A.Agejeva

 

 

19.05.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...