Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Sapnis ir piepildījies!

Viss sākās 2011.gada vasarā, kad Žīguru jaunieši nenobijās un pierādīja, ka viss ir sasniedzams un uzbūvēja hokeja laukumu pašu spēkiem. Mums toreiz likās, ka mēs esam piepildījuši savu lielāko sapni. Gāja laiks, bet ar katru gadu latiņa bija jāpaaugstina, lai būtu dzīvē uz ko tiekties.

Pa šiem gadiem ir daudz izdarīts. Ar vietējo uzņēmēju atbalstu esam iegādājušies ekipējumu.  Mēs nodibinājām biedrību HK „Žīguri MRS”. Veiksmīgi darbojoties biedrībai, tika piešķirts Sabiedriskā labuma statuss, esam sagādājuši jaunākiem hokejistiem formas. Par saziedoto naudiņu nopirkām slidu asināmo, tas bija vērienīgs un tajā pašā laikā nepieciešams pirkums, esam sataisījuši pašu spēkiem ledus laistāmo mašīnu.

Divu gadu laikā esam realizējuši KHNM līdzfinansētos projektus, kuros esam atzīti par labākajiem ar kopējo naudas balvu 1200 EUR . Tika nomainīts ekonomisks apgaismojums pie hokeja laukuma, uzbūvēts vagoniņš kur pārģērbties, tika labiekārtota pludmale pie Žīguru pamatskolas. Pašu spēkiem uzstādījām karogu mastus, bez kuriem nebūtu iespējams starptautiskais turnīrs.

Tās bija četras skaistas vasaras, kad Žīguru jaunieši pierādīja sevi no labākās puses. Man bija liels prieks, ka visiem kopā strādājot var izdarīt milzu lietas.  2011.gada vasarā, kad būvējām hokeja laukumu, es klusībā cerēju, ka varbūt kādreiz izdosies iegādāties kvalitatīvus bortus. Pa šiem gadiem ir spēlēts dažādos laukumos gan labākos, gan sliktākos, bet ja vēlies, lai spēlēt ir patīkamāk un kvalitatīvāk tad kaut kas ir jādara lietas labā un pagājušā gada rudenī mēs sākām interesēties par bortiem. Uzrunājot vietējos uzņēmējus, ziedotājus un atbalstītājus, mums izdevās ar „LATVIJAS FINIERIS” vienoties par bortu pasūtījumu ar kopējo summu  4 719.49 EUR un februāra beigās pasūtījums tika realizēts.

Šī vasara būs kārtējais  izaicinājums  jauniešiem, jo laukums būs jābūvē no jauna  ar lielāku atbildību un precizitāti. Mēs pierādīsim, ka hokejs bija un būs Žīguros un, tuvojoties piecu gadu jubilejai, mēs pagastam dāvināsim jauno un mūsdienīgo hokeja laukumu.

Hokeja Kluba ”Žīguri MRS” vārdā gribu pateikt milzīgu paldies, kas palīdzēja realizēt šo ideju- jauno hokeja bortu iegādi un uzstādīšanu.

Liels paldies: Viļakas novada domei ,SIA Žīguru mežrūpsaimniecībai, Indulim un Ingai Vanagiem, Z/S Stārķi, Oļegam Keskam, Dagnijai Dalbiņai un zviedru  organizācijai Gnosjo Hjalper, Ingusam un Intaram Troškiem, Jurim Dmitrijevam, z/s „Priežusili „– Kasparam un Lindai Ozoliem, LDZ Cargo, ”Āpšukalns”.

Hokeja klubs „Žīguri MRS” valdes pr-js  Ainārs Miņins


 

19.05.2015
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...