Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Noskaidroti titulu „Mis un Misters Viļakas novads” 2015 ieguvēji

2.maijā kultūras centrā „Rekova” norisinājās konkursa „Mis un Misters Viļakas novads” 2015 fināls. Desmit konkursanti, kuri bija sadalīti pāros: Karīna Duļbinska un Elvis Logins, Agnese Supe un Deniss Sovetovs, Sabīne Koniševa un Raivis Dvinskis, Agita Keiša un Dailis Langovskis, Elvija Ločmele un Valters Doru cīnījās par galvenajiem tituliem un balvām.

Konkursa žūrijā šogad bija trīs žūrijas locekļi: Santa Komane, Sarmīte Šaicāne un Dzintars Čerbakovs, kuriem bija grūts uzdevums izvēlēties labākos no desmit pretendentiem, jo Viļakas novada konkurss nav tipisks skaistumkonkurss-jaunieši gan dejo, dzied, izspēlē etīdes un prezentē sevi gan runas mākslā, gan defilē.

Jaunieši koncertu atklāja ar priekšnesumu „Vizītkarte”, kurā skatītāji ieguva pirmo iespaidu par dalībniekiem. Pēc tā dalībnieki gatavojās nopietnākajam uzdevumam – intervijai. Pasākuma vadītājs Jānis Jarāns visus klātesošos uzmundrināja un pašiem dalībniekiem uztraukumu mazināja ar jokiem. Katrs konkursants īsi pastāstīja par sevi un izlozēja vienu jautājumu no 11 jautājumiem, kā piemēram : „Kādā pasakā Tu vēlētos dzīvot?”, “Trīs, tavuprāt, patiesās vērtības”, „Kurš skaistums ir svarīgākais- iekšējais vai ārējais?” un citi.

Pēc dalībnieku intervijām sekoja karstasinīga spāņu romu deja ar tradicionāliem elementiem. Katrs pāris demonstrēja savu „odziņu”, lai paliktu atmiņā gan žūrijai, gan skatītājiem. Skatītājus izklaidēja „Rīgas cirka” jau ceturtajā paudzē darbojošais klauns VIKO, kurš reizēm bija gan neveikls, gan viltīgs. Kā arī neparastu priekšnesumu sniedza BeatBox meistars Gunārs no Rīgas. Viņš aši iesaistīja arī skatītājus, kuri tika izkustināti ar ātru un melodisku meldiņu. Tālāk sekoja meiteņu defilē. Pie franču dziemas tika uzburta romantiska gaisotne, bet pašas dalībnieces tērpušās sarkanās kleitās demonstrēja stāju, augumu un spēju sevi prezentēt kustībā. Pēc tā sekoja Ziemassvētku brīnums, kurā Ziemassvetku vecīši- zēni darbojās vasaras nometnē, lai papildinātu savas zināšanas un nepazaudētu to īsto Ziemassvētku brīnumu, protams, ka neizpalika arī sevis prezentēšana.

Kā nākošais bija muzikālais priekšnesums, ko jaunieši bija sagatavojuši kopā ar Šķilbēnu Iniciatīvu centra vadītāju Vili Cibuli. Šogad tā bija Roberta Gobziņa dziesma „Atkal šovakar vientulība neaizkar”, kurā paši jaunieši spēlēja visdažādākos instrumentus- flautu, akordeonu, ģitāru, bungas un dziesmu izpildīja dzīvajā skanējumā. Dalībnieki konkursa vērtējamo daļu noslēdza ar priekšnesumu „Mūžam jauni”, kurā esot zolīdā vecumā atrod savu mīlestību un izbauda dzīvi.

Pēc nelielas pauzes, skatītājus šajā vakarā pārsteidza sirsnīgie brāļi Puncuļi, kuri izpildīja savas autordziesmas, bet paši dalībnieki bija sagatavojuši klasisku valsi modernā izpildījumā. Pēc tā jaunieši teica paldies vārdus saviem vecākiem un, dāvinot skaistās lilijas, samīļoja savus vecākus. Jaunieši teica arī paldies pasākuma koordinātorei Kristīnai Lapsai, Vilim Cibulim un radošajai komandai dāvinot garšīgu pašceptu torti.
Tika piešķirti vairāki tituli un nominācijas. Jaunieši piedalījās arī interneta balsojumā, kurš norisinājās no 20.-27.aprīlim Viļakas novada mājas lapā. Un par Interneta balsojuma uzvarētājiem kļuva Karīna Duļbinska (452 balsis) un Raivis Dvinskis ( 422 balsis), bet konkursa fināla koncertā tika noskaidrota klātesošo skatītāju simpātija, kuru ieguva Karīna Duļbinska un Dailis Langovskis. Tālāk sekoja galvenie titulu sadalījumi -titulu Vice Mis & Vice Misters Viļakas novads 2015 ieguva Sabīne Koniševa un Elvis Logins. Konkursa galvenos titulus Mis un Misters Viļakas novads 2015 paziņoja Dzintars Čerbakovs, kurš atklāja, ka ir vairāk satraucies par pašiem konkursantiem, tos ieguva Karīna Duļbinska un Valters Doru.

Pasākums nevarētu notikt bez palīdzīgas rokas, atbalsta un tāpēc lielum-lielais paldies: Viļakas novada domei un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldei, Andrim Mežalam, Jāzepam Kuļšam, Mārim Lāpānam, Raimondam Loginam, Artai Kaņepei, Lolitai Slišānei, Gunai Lemešonokai, Inesei Lācei, Inesei Supei, z/s Rozītes, Intai Pužulei, Sandrai Ločmelei, Viļakas kultūras nama komandai, laikrakstam „Vaduguns”, Rolandam Kuzminam, Rekavas vidusskolas komandai, Artim Vītiņam, Elvijam Koniševam un mazajām dāmītēm, kas palīdzēja gan balsojumā, gan konkursantu sveikšanā.

Teksts: Kristīna Lapsa
Foto: Guna Lemešonoka

11.05.2015
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Maigurs, Mārica, Māris
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...