Viļakas novada domes mājas lapa

Sadarbības sporta spēles

Viļakas pamatskolā 28.aprīlī notika sadarbības sporta spēles 1.-3. klasēm kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes „Namiņš” sagatavošanas grupu „Raibumiņi”, vecāko grupu „Bitītes” un vidējo grupu „Kāpēcīši”.  Kopā sporta zālē sapulcējās apmēram 70 bērni un viņu skolotājas. Pasākumu organizēja sporta skolotāja Inese Rēvalde sadarbībā ar PII skolotāju Gunu Rižanovu.

Sporta dienas uzdevumi bija saistīti ar putnu tēmu. Tāpat kā gājputni atlido, tā arī bērni salidoja sporta zālē, lai kopā ar skolotājām atraktīvā un sportiskā veidā brauktu vilcienā, ceļotu zirgu pajūgā, lai nokļūtu mežā. Tur bija jāpārvar dažādi šķēršļi: jāiet pa šauru taciņu, jāpāriet nokritušam kokam, jāpārlec grāvim, jāizlien zem nokrituša koka, jāizskrien strautiņa līklocis, jārāpo pa sūnām, jālec pa purva ciņiem. Pat paši mazākie sportotāji veiksmīgi tika galā ar uzdevumiem. Grūtāk veicās ar putnu mīklu minēšanu.

Nu visi kopā izvingrojāmies meklējot putnu ligzdas. Arī paši bērni salidoja dažādu krāsu ligzdās pa 5, visi patrenējās arī saskaitīšanā. Izveidotās komandas izlozēja putna attēlu, to atminot uzzināja savas komandas nosaukumu. Bērni sacentās stafetēs ar dažādām putnu olām- bumbām, salika tautasdziesmas par putniem. Putni pirms došanās ceļā barojas, un to arī sportisti jautri izmēģināja stafetēs ar čiekuru lasīšanu.

Izkustējušies un saņēmuši sporta dienas diplomus, gardumus un uzlīmes, mazie audzēkņi devās uz savām grupiņām, bet Viļakas pamatskolas skolēni pēc gardām pusdienām uz talku skolas apkārtnē.

Jauki aizvadījuši dienu spriedām, ka noteikti lolosim idejas  vēl kādam jautram pasākumam kopā.

Viļakas pamatskolas skolotāja Inese Rēvalde 

29.04.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...