Viļakas novada domes mājas lapa

Netradicionālā modes skate Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē “Lācītis”

Piektdien, 27. februārī Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē „Lācītis” notika radošs un krāšņs pasākums „Netradicionālā modes skate”. Vecāki kopā ar bērniem mājās pagatavoja tērpus no netradicionāliem materiāliem- saimniecībā otrreiz izmantojamiem materiāliem. Tērpu veidošana bija lieliska iespēja vecākiem kopā ar bērnu kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Tērpu veidošanas rezultāts bija pārsteidzošs. Tērpi bija tapuši no visdažādākajiem materiāliem – no polietilēna plēves maisiņiem, kartona, izlietotām olu kastēm, avīzēm un žurnāliem, folijas, jogurta trauciņiem.

Bērni ar ļoti lielu lepnumu un pacilātību demonstrēja savus tērpus gluži kā īstā modes skatē „uz mēles”. Katram tērpam vecāki kopā ar bērniem bija izdomājuši arī interesantus, atraktīvus nosaukumus, kuri raisīja vispatīkamākās emocijas, piemēram, Melnā roze, Zvaigžņu skaitītājs, Jogurta rūķis, Konfekšu princese, Rollerists, Žurnālu princese, Pienenīte, Tālbraucējs, Gadalaiku pavēlniece, Indiāniete, Bitīte Maija (tērps tamborēts no iepirkumu maisiņiem), Puķu meitene, Melnbalto taustiņu pavēlniece un Cīnītāji no Zvaigžņu kariem.

Pēc modes skates modeles un modeļi vecākiem sniedza nelielu koncertu. Tika dziedātas dziesmas, dejotas dejas un spēlēti instrumentāli skaņdarbi. Mūzikas instrumenti uz kuriem bērni spēlēja, bija pašgatavoti no saimniecībā otrreiz izmantojamiem materiāliem.

Protams, katrs modes skates dalībnieks tika apbalvots ar pateicības rakstu un nelielu balviņu, ko viņiem pasniedza iestādes vadītāja Anita Agejeva. Pēc kopbildes bērni vecākus aicināja uz kopīgu rotaļu.

Atsaucība bija liela, un vecāku radošo domu lidojums – apbrīnas vērts. Liels paldies visiem tērpu darinātājiem un atbalstītājiem par atsaucību un izdomu tērpu veidošanā, jo vecāku un pārējās ģimenes dalība pirmskolas iestādes darbā vislabāk ceļ bērna pašapziņu. Paldies kolēģēm par atbalstu skates gatavošanas procesā   un tās norises laikā.

Skolotāja Elita Locāne

 

 

03.03.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...