Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

VTUA piedāvā saņemt informāciju par sev piederošu traktortehniku

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) sniedz e-pakalpojumu, kurā jebkura ieinteresētā persona var uzzināt par sev piederošu traktortehniku no valsts informācijas sistēmas „Traktortehnikas un tās vadītāju informatīvā sistēma” (turpmāk-VIS).

Piekļūt VIS datiem var tikai izmantojot Zemkopības ministrijas vienoto elektronisko pakalpojumu sistēmu (turpmāk - EPS).

Saskaņā ar Ministru kabineta 2013.gada 3.septembra noteikumiem Nr.753 "Noteikumi par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegto publisko maksas pakalpojumu cenrādi” informācijas saņemšana, kā arī aizlieguma atzīmes uzlikšana vai noņemšana VIS ir maksas pakalpojums.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 25.novembra noteikumiem Nr.725 „Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā un traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā esošās informācijas pieprasīšanas kārtība” tikai fiziska persona divas reizes gadā informāciju par sev piederošo traktortehniku var saņemt bez maksas. Fiziskai personai ir tiesības saņemt vispārpieejamo, izņemot ierobežotas pieejamības, informāciju, identificējot personas datus.

Informāciju var saņemt arī dokumentārā veidā, iesniegumu iesniedzot tuvākajā VTUA apkalpošanas nodaļā. VTUA sagatavos rēķinu, pēc kura apmaksas tiks sagatavota izziņa par traktortehniku vai tās piekabi.

Reģistrācija EPS dot iespēju saņemt arī citus Zemkopības ministrijas padotībā un pārraudzībā esošo iestāžu e-pakalpojumus, piemēram, Lauku atbalsta dienests (turpmāk tekstā – LAD) pakalpojumus.

Lai kļūtu par EPS lietotāju un tiešsaistē saņemtu informāciju, nepieciešams:
1.aizpildīt LAD klienta reģistrācijas veidlapu;
2.noslēgt līgumu ar LAD par elektroniskās pieteikšanās sistēmas pakalpojumu izmantošanu;
3.noslēgt līgumu ar VTUA.

Sīkāka informācija kā kļūt par EPS lietotāju ir pieejama vietnē https://eps.lad.gov.lv/login

17.02.2015
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Severīns, Urzula
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...