Viļakas novada domes mājas lapa

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” Sarkangalvīte un Lapsiņa aicina uz kopīgām aktivitātēm

Bija reiz maza, laba meitenīte, kuru visi mīlēja, kas vien to ieraudzīja. Bet visvairāk viņu mīlēja vecmāmiņa. Šī meitenīte bija Sarkangalvīte. Tā sākās brāļu Grimmu pasaka par Sarkangalvīti. Taču Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” šī pasaka sākās nedaudz savādāk. Pirmsskolas iestādē gāja kāds zēns, un kā jau visiem bērniem arī viņam patika pasakas, bet vismīļākā bija pasaka par Sarkangalvīti. Taču kā gadījās, kā ne, zēnam saplīsa grāmata, vējš aizpūta grāmatas lapas  uz visām pusēm un mazā, labā meitenīte, kuru sauca  par Sarkangalvīti, izkrita no grāmatas.

Ilgi Sarkangalvīte maldījās pa plašo pasauli  meklējot iespēju nokļūt atpakaļ pasakā  un apciemot savu mīļo vecmāmiņu. Tā Sarkangalvīte nonāca mūsu iestādē  un ļoti cerēja, ka bērni kopā ar vecākiem palīdzēs viņai nonākt atpakaļ pasakā.

„Pasaciņā” bija sapulcējies prāvs pulks vecāku, vecvecāku un bērnu, kuri kopīgiem spēkiem apņēmās palīdzēt Sarkangalvītei.

Sarkangalvītes draudzene Lapsiņa sadalīja visus dalībniekus divās komandās, lai redzētu, kura komanda būs veiklāka  un ātrāka. Vecākiem kopā ar bērniem bija jāveic šādi uzdevumi – grozā jāsaliek cienasts vecmāmiņai, jāveido taciņa, jāvelk virve, jāsagādā tīrs apģērbs, jāpārvar daudzi šķēršļi,  jāparāda precizitāte  un vēl jāuzzīmē vilka portrets. Šo visu procesu vēroja divas laipnas, bet ļoti viltīgas vecmāmiņas.

Pēc visiem pārbaudījumiem Sarkangalvīte laimīga nokļuva atpakaļ savā pasakā, bet bērni un vecāki saņēma pateicības rakstus un konfekšu medaļas.

Pasākums noslēdzās ar jautrām sarunām un kopīgu saldumu baudīšanu, ko bija sarūpējuši mūsu mīļie vecāki.

Pateicamies visiem vecākiem, vecvecākiem par atbalstu un aktīvu sadarbību!

Medņevas PII pirmsskolas skolotāja Gunta Briediņa

14.01.2015
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...