Viļakas novada domes mājas lapa

Kā vienmēr Ziemassvētkos…

Katrā mājā Ziemassvētki ir visgaidītākie svētki. Jau Adventa laikā dvēselē krājam baltas un mīļas domas, darām labus darbus. Būt pateicīgam un dāsnam Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēnus tikšanās reizē aicināja luterāņu draudzes mācītājs Mārtiņš Alpe. Būt līdzjūtīgam mudināja novada labdarības pasākums, kur piedalījās arī ģimnāzijas audzēkņi.

Noslēdzot pirmo mācību pusgadu, skolēni gatavi ne tikai saņemt dāvanas un sagaidīt brīnumus, bet dāvāt tos arī citiem. Ģimnāzijas kolektīvs, kā vienmēr, pulcējās uz kopīgu pasākumu „Svētku laiks – dāvanu laiks”. Pēdējo gadu skolā pasākumu vadīja teātra kopas 12.klases jaunieši, jo citugad viņi nāks tikai ciemos. Viņi atceras - cik patīkami katros svētkos bija sagaidīt Ziemassvētku vecīti, rūķus, kas atnesa pateicības dāvanas, saldas veltes, kādam arī žagaru bunti. Protams, arī šogad gribas pašiem saņemt kādu pārsteigumu un dāvāt to citiem.

Redzat nu, brīnumi notiek. Rūķu meitenes atrada veselu grozu ar dāvanām un pārsteigumiem. Redzot zinātkāras acis zālē, rūķi labprāt dalījās savā priekā. Gan skolēni, gan pieaugušie izrādīja, ko viņi saņēmuši. Kādam dāvanā bija putniņš, kas dzīvos puķu dārzā un priecēs ar dziesmām, citam tika saule, kas vienmēr sildīs, pat aukstākajā ziemas laikā. Lai augtu stiprs un vesels, kāds dabūja apelsīnus. Piepildījās arī vēlēšanās, piemēram, iepazīties ar jaunu draudzeni – tūliņ arī meiteņu deju kolektīvs izrādījās dancī.

Jautru un gaišu noskaņojumu papildināja skolēnu priekšnesumi. Uzstājās ģimnāzijas jauktais koris, 7.-9.klašu deju kolektīvs, 10.-11.klašu meiteņu deju kolektīvs, ritmikas grupa, ar skaistām un sirsnīgām dziesmām priecēja solisti – Sanija Marija Zelča, Magdalēna Gardere, Olita Urbāne, Normunds Orlovs kopā ar Betiju Brokāni.

Lai mēs nekad neaizmirstu tos, ko pieradinām, lai katrā mājā vienmēr būtu iztika, visi pasākuma dalībnieki rotaļā vārīja biezo putru.

Rūķi prātoja, ka arvien kaut kur mīt ļaunā pamāte, kalpones, kas izdabā, un slinkā meita Paija. Pēc neliela skeča par kaprīzo Paiju, ko izrādīja skolotāji, pasākuma vadītājas saprata, ka ikviens jāmāca dzīvot ar mērķi un apņēmību tiekties pēc kaut kā jauna, vajadzīga un skaista.

Noslēgumā ieradās arī Ziemassvētku vecītis, kas par labiem darbiem bija atvedis dāvanas, pateicības un piemiņas veltes. Noslēgumā Ziemassvētku vecītis izteica savu vēlēšanos - lai visiem mums atnāk balti, sirsnīgi Ziemassvētki, lai sagaidām veiksmīgu Jauno gadu un tiekamies atkal nākošajos svētkos!
Lai piepildās!

Pasākuma organizatore I.Lindenberga

23.12.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...