Viļakas novada domes mājas lapa

Ziemassvētki ”Pasaciņā”

Liekas – pavisam nesen sākās Ziemassvētku gaidīšanas laiks, bet jau esam svētku priekšvakarā.

Ziemassvētki ir īpaši svētki mums katram, taču pavisam skaisti, jo arī šo svētku gaidīšanas laiku mēs izbaudām un novērtējam  pilnīgāk nekā citas svētku  reizes.

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” laiks pirms Ziemassvētkiem noritēja ļoti  aktīvi. Katru Adventa pirmdienu pulcējāmies kopā, lai iedegtu Adventa vainagā svecītes.

Pie mums ciemojās Viduču pamatskolas mūzikas skolotāja Inita Raginska un Viļakas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolnieks Normunds Orlovs. Skolotāja Inita aizrāva bērnus ar jauko stāstījumu par Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laiku, kā arī aicināja bērnus iesaistīties kopīgās rotaļās. Savukārt Normunds priecēja ar pašsacerētām dziesmām  un ģitāras spēli.

Visu Adventa laiku aktīvi gatavojāmies Ziemassvētku pasākumam, kurš notika 18.decembrī. Sanda Molodcova vecāki sagādāja brīnišķīgu eglīti un šajā gadā pie mums ciemoties nāca Kraukšķis, kura lomā ļoti veiksmīgi iejutās Harijs Babāns.

Pasākums raiti ritēja uz priekšu ar teatrālu  uzvedumu, jautrām, skaļām dziesmām un dejām. Protams, ka ciemos nāca brīnums – lielais Ziemassvētku rūķis, kurš ragavās atveda lielu, lielu maisu ar konfekšu tūtām. Lielais Rūķis aicināja  bērnus uz kopīgu deju un par noskaitītu dzejoli bērni saņēma saldumu paciņu.

Svētki  pagāja ar jautrām, skaļām  dziesmām, dejām un patīkamu svinēšanu.

Bez pateicības neizpalika arī bērnu vecāki. Katra ģimene saņēma pateicības piparkūku par veiksmīgu sadarbību  ar pirmsskolas Iestādi.

Par pasākuma arganizēšanu saku lielu paldies manām  jaukajām un radošajām skolotājām  - Ilonai Grahoļskai, Guntai Briediņai, Inesei Babānei, Ilzei Lepnānei, Birutai Konovalovai, mūzikas skolotājai Elitai Loginai, naktsauklītei Birutai Ločmelei par āra noformējumu,  kā arī visam Iestādes kolektīvam par atbalstu  un sadarbību.

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir Domu laiks, kas balstās uz katra paša apdomāšanos – ko darīt, ko nedarīt.

Ziemassvētku laiks tiek uzskatīts par maģisku laiku, tāpēc domām ir milzīgs spēks, un tas, ko mēs šajā laikā domāsim, vēlāk arī piepildīsies. Tāpēc domāsim labas un siltas domas  par sevi, savu ģimeni, draugiem, radiem  un visu pasauli, bet iekšēji domās sagatavosimies  un noskaņosimies  Ziemassvētku vakaram.

Lai Ziemassvētku sagaidīšana katrā mājā ir prieka, patīkamu pārdomu, ģimenisku sarunu un mājīgu sajūtu piepildīta!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādes ”Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne23.12.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...