Viļakas novada domes mājas lapa

Labdarības koncerts notiek jau piekto gadu

Ir klusais Adventes laiks... Mūsu pārdomu, lūgšanu, mūsu dvēseļu klusuma brīdis. Šai laikā īpaši svarīgi kļūst vārdi “Miers”, „Mīlestība”, „Cerība”, „Prieks”, „Labestība”, „Brīnums”.

Gaidot Ziemassvētkus, mēs gaidām arī brīnumus. Un reizēm pietiek ar gaišu smaidu, ar siltu rokas spiedienu, ar mīļu vārdu, lai notiktu brīnums. Ir tikai jāgrib un jāprot brīnumus un mūsu labestību dāvināt...

Protams, mēs nevaram novērst trūkumu vai nelaimes, bet kopā mēs spējam to visu mazināt. Un vēl mēs kādai sirsniņai dodam cerību, ka sapņi var piepildīties.

12.decembrī jau piekto reizi Viļakas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde  kopā ar Viļakas Mūzikas un mākslas skolu, Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu un Viļakas Valsts ģimnāziju aicināja uz labdarības koncertu, kura moto šogad bija “Palīdzēsim kopā!”.

Vēlot ikvienā grūtā brīdī saņemt smaidu, mīlestības apliecinājumu un rūpes, brīnišķīgajā labestības un mākslas pasakā mūs aicināja piedalīties Viļakas Valsts ģimnāzijas jauniešu teātra kopas dalībnieki Normunds Orlovs, Laima Brokāne, Evija Kitova, Lana Sediha, Olita Urbāne, Mārtiņš Romanovskis, Linda Dvinska un Elīna Zaķe.
Labdarības koncertu ievadīja 2.klases vokālais trio (pedagoģe  Inita Raginska), izpildot D. Rūtenbergas un A. Skujiņas dziesmu "Lūgums". Savukārt  vokālais  ansamblis (pedagoģe Karīna Romanova) izpildīja D.Rūtenbergas dziesmu „Gaismiņa”.

Ar savu sniegumu koncertā klausītājus priecēja Samanta Martiņenko, Viktorija Supe, Raivita Raginska, Andris Kravalis, Valdis Kravalis,  Raivis Raginskis, Terēze Maksimova, Elija Astreiko, Kristers Kaņepe, Lada Škeļonoka, Linda Makarova, Ieva Jurjāne, Līga Sergejeva.

Latviešu tautas dziesmu  V. Salaka apdarē  „Divi, divi, kas tie divi” izpildīja  2. - 4. kl. vijolnieku ansamblis (pedagoģes Svetlana Krasnokutska un Ilona Bukša).

Īpašu prieku skatītājiem dāvāja Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas mazie sporta dejotāji. Valsi dejoja Alens Borisovs, Laine Milakne, Raivo Ločmelis, Madara Šmite. Deju „Ča-ča-ča” izpildīja Alise Keiša un Kristiāns Keišs, bet džaivu - Žanete Ločmele un Kristers Babāns.

Īpašu noskaņu koncertā radīja saksofonu ansamblis ar skaņdarbiem „I Feel Good” un „In The Mood”.

Koncerta izskaņā skatītājus saviļņoja 2. - 9. kl. vijolnieku ansambļa izpildītie  skaņdarbi – A. Ribaks  „Brīnumpasaka” un R. Lovland „Dziesma no slepenā dārza”.

Koncerta noslēgumā pasākuma vadītāji katram apmeklētājam dāvināja sirsniņu, ko izgatavoja Viļakas mūzikas un mākslas skolas mākslas programmas audzēkņi pedagoģes Lanas Ceplītes vadībā.

Brīnišķīgajam un izjustajam koncertam savus audzēkņus gatavoja un kopā ar viņiem uzstājās Mūzikas un mākslas skolas pedagogi - Aldis Prancāns, Jeļena Laicāne, Svetlana Krasnokutska, Ilona Bukša, Inita Raginska, Karīna Romanova, Arnis Prancāns, Zita Barkāne, Anželika Abdušelišvili, Margarita Maļinovska. Raitos dejas soļus sporta dejotājiem mācīja Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta trenere Silva Dambe. Jauniešu teātra kopas dalībniekus pasākumam sagatavoja skolotāja Ineta Lindenberga.

Šogad Labdarības koncertā ziedojumi tika vākti ar  mērķi - palīdzēt 21 mūsu novada ilgstoši slimojošam bērnam.

Labdarības koncertā kopā tika saziedoti 454 eiro 46 centi.

Paldies visiem labdarības koncerta dalībniekiem un viņu skolotājiem par sirsnību, mīlestību un siltumu, ko devāt mums caur mūzikas brīnišķīgajām melodijām, dejām, dziesmām un dzejas vārsmām!

Paldies visiem, kas palīdzēja, lai koncerts noritētu sekmīgi!
Vislielākais paldies ziedotājiem par ziedojumiem un doto cerību un mīlestību!

Lai arī turpmāk labestība, mīlestība un sirsnība ir visu acīs, smaidā un sirdīs! Lai gaišām domām un labiem darbiem svētīti nāk Ziemassvētki!

Uz 19.12.2014 vēl saziedoti 115,00 euro, kopā summa 569,46 euro

Viļakas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne15.12.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...