Viļakas novada domes mājas lapa

Jaukam konkursam- jauki rezultāti!

27.novembrī Balvu novada muzejā notika noslēguma pasākums eseju konkursam Ziemeļlatgales jauniešiem „Lietas un vietas, kam jādzīvo cauri laikam”, kurā dalībnieki uzzināja savu darbu rezultātus. Kopā bija sanākuši dalībnieki un žūrija- cilvēki, kuriem ir aktuāls un sirdij tuvs temats par savu dzimto vietu un lietām, kas tiem mīļas.

Arī no Viļakas Valsts ģimnāzijas konkursā piedalījāmies trīs meitenes- 11.klases skolniece Karīna Duļbinska, 10.klases skolnieces- Ketija Duļbinska un es, Dagnija Kokoreviča. Nolēmām piedalīties, jo uzrunāja temats un katrai no mums bija savs stāsts. Esmu vienmēr augsti vērtējusi to, ka varu mācīties dzīves gudrību savas vecmāmiņas mājā, komunicējot gan ar viņu, gan ar citiem savas dzimtas cilvēkiem. Tas man dod lielu dzīves pieredzi, izpratni par dzīves vērtībām, par ko es arī rakstīju savā darbā. Karīna savā darbā atainoja Viļakas pilsētas vērtības, kā vienu no galvenajām vērtībām viņa uzskata Viļakas salas pilsdrupas. Ketija, kā nenovērtējamu vērtību, savā darbā minēja ģimenes mantojumu.

Žūrijas komisija, izvērtējot mūsu darbus, ir sapratusi, ko esam gribējušas pateikt, tāpēc Ketija un Karīna saņēma pateicības rakstus, bet man par savu darbu ir piešķirta 1. vieta. Mans darbs ir uzrunājis arī laikraksta „Vaduguns” žurnālistus, jo man ir piešķirta „Vaduguns” simpātiju balva. Karīnu un Ketiju pamudināja piedalīties konkursā un atbalstīja skolotāja Aija Leitena, bet es strādāju kopā ar skolotāju Venerandu Medni.

Noslēguma pasākums bija pārdomāts un interesants. Tādus konkursus vēlētos biežāk, jo jauniešiem par šīm lietām ir savas viedoklis.

Viļakas Valsts ģimnāzijas 10.klases skolniece Dagnija Kokoreviča

02.12.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...