Viļakas novada domes mājas lapa

Sporta svētki Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē „Lācītis”

Ceturtdien, 17. oktobrī, uzreiz pēc brokastīm, grupu skolotājas kopā ar bērniem, priecīgā un jestrā noskaņojumā, sapulcējās aktu zālē, kur viņus jau gaidīja mūzikas skolotāja Daiga un iestādes vadītāja Anita.

Iestādes vadītāja apsveica bērnus un skolotājas Sporta svētkos un novēlēja augt lieliem, veseliem un stipriem. Skolotāja Daiga aicināja uz kopējo iesildīšanos, kuras laikā mūzikas pavadībā ar bērniem soļoja pa mežu kā lāči, lēkāja kā zaķīši un palīdzēja ezītim no rudens lapām savīt ziemas migu.

Pēc iesildīšanās „ Rūķīšu” grupas bērni devās uz sporta zāli, bet maziņie lācēni palika zālē.

Jaunākās grupas bērni kopā ar skolotāju Nataļju un skolotāja palīgu Ilonu sporta aktivitāšu laikā palīdzēja Pelītei pa tīrumu savākt graudiņus ziemai, brauca uz purvu palūkoties, kas tur notiek rudenī, riekstoja kopā ar Vāverīti un pat klusi lavījās garām Pelēcim- vilkam, lai tiktu pēc garšīgiem āboliem.

Vecākās „ Rūķīšu” grupas bērni sporta zālē kopā ar skolotāju Diānu un skolotāja palīgu Lindu palīdzēja Rudens rūķim salasīt gardumus ziemai, kas bija izbiruši no caurā maisa.

Lielākajiem bērniem ir raksturīgs sacensības gars, tāpēc daudzas sporta aktivitātes skolotāja rīkoja kā stafetes- komandas palīdzēja Pelītei celt ziemai mājiņu, Vāverītei salasīt ziemas krājumiem riekstus , Rudens rūķim salasīt ābolus. Kopā ar Rudens rūķi bērni slēpoja( no plastmasas pudelēm pagatavotās slēpēs) pēc krāšņajām kļavu lapām, kā arī piedalījās rotaļā „ Karstai kartupelis”. Jautrība sita augstu vilni, visi bija uzvarētāji. Bērniem tika dāvinātas medaļas, bet grupā tos gaidīja garšīgs ābolu pīrāgs, ko no agra rīta sacepa mūsu pavāre Tamāra un saimniecības pārzine Ludmilla.

 

 

 

 

21.10.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...