Viļakas novada domes mājas lapa

Rudens sporta diena

Šī gada 7.oktobrī Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa”, „Rūķīšu” grupas bērni pulcējās uz Rudens sporta dienu. Tos sagaidīja trīs draugi no meža – zaķēns Pēcis, vāverēns Toms un lācēns Miša, kuri aicināja jaukā pārgājienā pa mežu. Mežā ievijās taciņa, kura sākumā likās plata un droša, bet tad  pārvērtās par šauru un līkumainu, kas prasīja mazajiem rūķīšiem lielu piepūli, lai neaizmaldītos plašajā mežā.

Pa taciņu bērni nonāca meža klajumiņā, kur jau gaidīja zaķēns Pēcis. Tam nepieciešama palīdzība sanest kāpostus pagrabā un izraut burkānu, kurš bija izaudzis tik liels, ka zaķēns nespēja pat pakustināt. Te mazie rūķīši stājās divās komandās un sacentās, kura būs pirmā. Savukārt,  burkāna raušanā abas komandas mērojās spēkiem, kura stiprākā. Te nu gan komandu spēki bija līdzvērtīgi un ilgi nevarēja noteikt, kuri tad ir tie stiprākie.

Arī vāverēns Toms gribēja, lai bērni palīdz sanest zīles dobumā, bet lācēns Miša – parādīt bērniem savu ziemas migu, bet vispirms vajadzēja izlīst cauri tunelim. Kādu prieku, kādas emocijas varēja vērot bērnos, kad tie veiksmīgi izkļuva no tuneļa. Ceļojums ar to vēl nebeidzās. Vajadzēja atrast ceļu mājup, kurš aizvijās līkumu līkumiem starp kokiem. Mazliet saguruši mazie rūķīši izkļuva no meža, kur tos sagaidīja pārsteigums – grozs ar āboliem un skolotāju sarūpētās dāvaniņas. Šoreiz nebija ne uzvarētāju, ne zaudētāju, bet prieks par kopā pavadīto laiku.

Pirmsskolas skolotājas Gunta Briediņa un Ilona Grahoļska

10.10.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...