Viļakas novada domes mājas lapa

Sumina pedagogus-Darba jubilārus

Kad rasotā zālē paukšķēdami krīt sārti āboli, kad dzērves rindojas kāšos tālajam ceļam, kad Rudens burvis zelta krāsās iekrāso mūsu dzimto zemīti Latviju, klāt ir Skolotāju diena. Šogad jau sesto gadu Viļakas novadā tika svinēti skolotāju profesionālie svētki, piekto reizi tika godināti Darba jubilāri.

Par Skolotāju dienas pasākumu šogad rūpējās Upītes pamatskolas kolektīvs. Sagaidot ciemiņus no citām mūsu novada izglītības iestādēm, Upītes Tautas nama vadītājs Andris Slišāns aicināja viesus uz Upītes ābeļdārzu, kur visi kolektīvi iestādīja katrs savu ābelīti.

Novada Skolotāju dienas pasākums iesākās ar Upītes himnu Kates un Dominika Slišānu izpildījumā un ar auglības rituālu, uz kuru aicināja Tautas nama vadītājs Andris Slišāns, vēlot, lai novada skolās skolēnu skaits pieaug tik daudz, ka tuvākajā laikā novadā būtu jāatver divas jaunas skolas.

Skolotājus viņu profesionālajos svētkos sveica Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne, vēlot labu veselību, sirds gudrību, radošumu, mīlestību, skolēnu atzinību, labu sadarbību ar skolēnu vecākiem un sabiedrību. Apsveikumus skolotājiem sūtīja Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Šaicāne un novada psiholoģe Skaidrīte Krakope, vēlot skolotājiem arī turpmāk būt kā mirdzošām zvaigznēm un pērlēm, kam uztic vislielāko dārgumu – bērnus.

Ar krāšņiem rudens ziediem un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes sarūpētām dāvanām sirsnīgi tika sveikti24 novada skolotāji -Darba jubilāri:
-45.gadu darba jubilejā – Irēna Keiša un Virgīna Riekstiņa,
-40.gadu darba jubilejā – Getrūde Logina un Biruta Miņina,
-35.gadu darba jubilejā – Daina Pužule, Lilita Šaicāne un Igors Šnepers,
-30.gadu darba jubilejā – Ināra Sokirka, Lilija Zondaka, Svetlana Jurjāne un Tatjana Nāgele,
-25.gadu darba jubilejā – Guntis Priedeslaipa, Ilze Saidāne, Inese Petrova un Ilze Strapcāne,
-20.gadu darba jubilejā – Biruta Logina, Irēna Logina, Inese Circene un Sandra Andrejeva,
-10.gadu darba jubilejā – Jānis Dokāns, Karīna Romanova, Inese Saida un Daiga Elksnīte,
-5.gadu darba jubilejā – Vladislavs Skromāns.

Viļakas novada skolotāju saimē tika uzņemta jauna skolotāja Līga Careva, kas strādās Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Sirsnīgus pateicības vārdus par sadarbību un atbalstu Izglītības, kultūras un sporta pārvalde un novada skolotāji teica Domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam un vietniekam Leonīdam Cvetkovam, kā arī uzņēmējai, SIA “Litiņa” vadītājai Lilitai Aleksānei. Pateicībā par pasākuma rīkošanu un vadīšanu Izglītības, kultūras un sporta pārvalde Upītes pamatskolas kolektīvam dāvināja baltu rozi, ko stādīt skolas dārzā.

Mājinieki – Upītes pamatskolas skolotāji un skolēni priecēja novada skolotājus un viesus ar skanīgām dziesmām, ugunīgām dejām un aizraujošu teātra uzvedumu.

Katras izglītības iestādes kolektīvs bija sagatavojis nelielu pārsteigumu - vakarā gaitā skanēja sveicieni, novēlējumi un dziesmas, visi klātesošie piedalījās aizraujošās rotaļās. Skolotāju ballē uz jestrām dejām aicināja un ar savu muzikālo sniegumu priecēja Rasma un Gunārs Igauņi.

Paldies Upītes pamatskolas direktorei Svetlanai Bukovskai un visam skolas  kolektīvam,  Upītes Tautas nama vadītājam Andrim Slišānam par ieguldīto darbu, organizējot Skolotāju dienas pasākumu.  Paldies pasākuma vadītājiem  Andrim Slišānam un Sandrai Bukšai par sirsnību, izdomu un atraktivitāti.

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne
Foto Ginta Locāne07.10.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...