Viļakas novada domes mājas lapa

Sporta- Spēka diena Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē

Piektdienas rīts Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē sākās ar vērienīgu vingrošanu. Iestādē  svinēja Sporta-Spēka dienu. Ārā bija saulaina, silta  rudens diena un visas grupiņas ar skolotājām pulcējās iestādes priekšā, kur notika kopīgā iesildīšanās. Iesildīšanos vadīja divi pavāri lielās baltās cepurēs un priekšautos (sk. Guna un sk. Elita). Ar dažādām kustībām tika attēlota putras vārīšana. Lai būtu stipri un veseli ir daudz jāvingro un labi jāēd. Pēc kopīgās iesildīšanās visi tika aicināti uz saviem laukumiem turpināt iesākto vingrošanu.

Jaunākās grupiņas bērniem bija dažādas aktivitātes ar vingrošanas riņķiem, lielajām bumbām un baloniem, skriešana, lekšana kā īstiem sportistiem.

Vidējās grupas bērni kā čakli rūķīši nopietni strādāja. Tie imitēja došanos uz mežu pa līkumotu taciņu lasīt sēnes, ābolu ražas novākšanu un kartupeļu talku.

Vecākās grupas bērniem bija stafetes ar dažādiem interesantiem uzdevumiem. Komandas kapteiņus izvēlējās ar interesantu skaitāmpantu palīdzību. Darbojās ar lecamauklu, bumbas mešanu, ķeršanu, skriešanu un izlīšanu caur vingrošanas apli un nobeigumā spēlēja jautru kustību rotaļu .

Savukārt,  sagatavošanas grupas bērni bija sadalījušies četrās komandās un arī viņiem vajadzēja pārvarēt šķēršļu joslu, bumbiņu mešanu un imitēt rudens ražas vākšanu. Atraktīvi piedalījās kustību rotaļā mednieki un pīles.

No attāluma jau bija dzirdama bērnu jautrā čalošana un uzvaras saucieni. Pa to laiku, kamēr visi aizrautīgi vingroja, tur pat netālu kurējās ugunskurs un vārījās miežu putraimu biezputra. Kad visi jau bija izvingrojušies un piekusuši, tad tika aicināti uz biezputras ēšanu. Tā bija ļoti garšīga un mums visiem ļoti garšoja. Paldies pavārītēm!

Diena bija izdevusies ļoti jauka, un tas bija lielisks piedzīvojums  mums visiem!

Skolotāja Līga Mūrniece

17.09.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...