Viļakas novada domes mājas lapa

Atklāta Viļakas jauniešu iniciatīvu centra filiāle

Vasaras noslēgumā – 30.augustā, kad skolēni gatavojas atsākt skolas gaitas, tika atklātā jaunā Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra filiāle.

Kopš atslēgu saņemšanas, jaunieši ikdienu nāca un  rosījās centriņā. Tapa idejas ēkas atklāšanai, bija jāsakopj un jāiekārto gan iekštelpas, gan teritorija, ko jaunieši veica ar lielu prieku un entuziasmu.

Atklāšanā tika veidota kolāža, kurā katrs, kurš ieradās uz pasākumu, atstāja savu pirkstu nospiedumu un parakstījās. Kopīgi pāršķirstījām Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra pastāvēšanas laika spilgtāko notikumu lappuses. Ņemot vērā, ka centrs pastāv tikai nepilnus divus gadus, jauniešiem ir ar ko lepoties- gan ar interesantiem pasākumiem, gan ar sasniegumiem, gan realizētiem projektiem.

Ar savu ierašanos jauniešus pagodināja novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, kā arī Valsts meža dienesta vecākais mežzinis Māris Leitens, kurš bija nodevis jauniešu centram ēkas atslēgas- šie viesi kopā ar jauniešu centra vadītāju Madaru svinīgi pārgrieza atklāšanas lentu, kuras viens gabals tika piestiprināts pie hēlija baloniem un palaists debesīs. Pēc kopīgiem fotomirkļiem ciemiņi varēja aplūkot centra telpas un sasildīties pie tējas krūzes, kā arī pacienāties ar zupu, kuru jaunieši bija uzvārījuši uz ugunskura. Pusnakts pārsteigumā visus iepriecināja svētku salūts.

Paldies visiem ciemiņiem, kuri mūs iepriecināja ar skaistiem novēlējumiem, dāvanām un ziediem! Paldies sakām arī Viļakas novada domei par atbalstu jauniešu centra filiāles iekārtošanā.

Vislielākais paldies jauniešiem, kuri nāca un darbojās un vienmēr bija, ir un būs tik atsaucīgi!

Informāciju sagatavoja: Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne

Foto: Arvils Zelčs

 

 

02.09.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...