Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Izskanējuši pirmie Viļakas novada svētki

No 11.-12.jūlijam tika svinēti Viļakas novada svētki, kur svētku programmas ietvaros notika Bērnības svētki, igauņu sieviešu ansambļa, deju grupas un sieviešu deju kolektīva koncerts Viļakas kultūras namā, nakts diskotēka, valsts iestāžu, pagastu pārvalžu prezentācijas, sporta aktivitātes, radošās darbnīcas, garīgās mūzikas koncerts Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā, svētku gājiens un svētku noslēguma pasākums Viļakas pilsētas estrādē.

Viļakas novada svētkus svinēt iesāka mazākie novada iedzīvotāji, kuri tikās Bērnības svētkos.

Bērnības svētku brīnumi

Jau trešo gadu Viļakas estrādi pieskandina novada mazie bērni. Šajā gadā Šķilbēnu, Vecumu, Medņevas, Susāju un Viļakas pilsētas bērnus sagaidīja jautrais un atraktīvais klauns Indriķis ar draugu jokdari Pedro un darboties  viņiem palīdzēja Bite un Taurenis.

Bet Viss sākās ar to, ka klauns Indriķis atbraucis uz Viļaku ar lielu, jo lielu brīnumu kasti, nekādi nevarēja kasti  uzvilkt uz estrādes.

Indriķim palīgā steidzās Pedro un nu brīnumu kaste bija savā vietā. Klauns visiem bērniem atklāj noslēpumu, ka šeit  Viļakā reizēm notiek brīnumi! Bet vairāk par visu pasaulē viņam  patīkot spēlēties, un tādēļ reiz pa reizei viņš ierodas pie bērniem, lai kopā parotaļātos, padziedātu un padejotu un vienkārši brīnišķīgi pavadītu laiku!  Pedro atklāj, ka Indriķim rītdien ir vārda diena un viņš grib sasaukt daudz draugu, lai kopīgi svinētu svētkus.

Klauns Indriķis pastāsta visiem, ka lielajā brīnumu kastē ir tik daudz interesantu lietu!  Un negaidot no kastes izlidoja  daudz krāsainu  balonu. Pedro pat mute palika vaļā, jo neko tādu viņš nebija gaidījis. Kādi tik brīnumi nenotiek! Kas vēl varētu būt brīnumu kastē? Pedro atrod burbuļu pūšamos. Nu  Pedro pūš burbuļus un Indriķis izvēlas, kādus draugus viņš gribētu redzēt savos svētkos. Tagad ir vasara. Saulīte silda, putniņi čivina,  puķu pilnas pļavas ,taureņi un bitītes lido. Indriķis vēlas pie sevis ciemos taurenīti un bitīti! Atlido bite un taurenis un pastāsta, ka lidinoties pa visu Viļakas novadu, piestājuši Viļakas skolas rožu dārzā un tikko kā gribējuši  padzerties no rozes zieda, kā sajutuši– ka viņus  kāds velk uz estrādes pusi. Un nu viņi esot klāt!

Pedro brīnumu kastē atrod afišu, kurā rakstīts, ka 11.jūlijā Viļakas estrādē bērnības svētki ,,Breinums aiz apkakles''.

Klauns Indriķis, nokaunējies, lūdz bērniem, lai piedod viņam, jo tā aizsapņojies par savu vārda dienu, ka ir aizmirsis, patiešām aizmirsis, ka jau ir 11.jūlijs un tie ir Bērnības svētki. Un viņš  pats bērnus ir lūdzis uz svētkiem kopā ar vecākiem, krustvecākiem. Bērni piedod Indriķim un visi priecājas kopā ar biti un taureni.  Klauns sasauc visus bērnus kopā pie sevis un spēlē iepazīšanās spēli, kurā katrs gaviļnieks pasaka savu vārdiņu. Kamēr Klauns ar bērniem spēlē iepazīšanās spēli, uz skatuves „uzziedējušas” puķes. Klauns ierauga ziedus un ir izbrīnīts:
- Pa kuru laiku te uzziedējušas tik daudz krāsainas puķītes? Zilas un dzeltenas, sarkanas un rozā!  Te nu Pedro, ieraudzījis skaistos ziedus, aicina visus uz vienreizēju iespēju kopā braukt ziedu vilcieniņā.

Klauns piesakās būt par lokomotīvi un sauc:,.Pasažieri, lūdzu ātrāk ieņemiet vietas, brauksim  pa ziedu pļavām...." Jautras  mūzikas pavadījumā  visi brauc vilcieniņā. Bet taurenis visus grib saukt uz deju, jo lidinoties no zieda uz ziedu, viņš   izmēģinot visādus ritmus.

Te nu atkal brīnums -Mazās puķes sāk dziedāt! Un pēc tam arī dejot!
Visi gaviļnieki aktīvi dejo līdzi taurenim,bitei, Pedro un Indriķim.

Deja  nu ir izdejota un dziesmas izdziedātas un mazie bērni ir savās goda vietās.

Sāk skanēt  fanfāras un Pedro visiem atgādina :,,Uzmanību, uzmanību! Šodien svinam bērnības svētkus Viļakas novada bērniem.Gaviļnieki ir no Viļakas pilsētas, Susāju, Medņevas,Vecumu, Šķilbēnu pagastiem''.
Visus bērnus svētkos sveic Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.
Taurenis un Bite brīnumu kastē atrod telegrammu. Veltījumu gaviļniekiem.
Ir katrai dienai brīnums savs,
Vai tas ir mans, vai tas ir tavs,
Vai krāsā tas ir zilā vai pat zaļā,
Tik esi klāt, tik esi brīvs un vaļā,
Jo sapņu pilī arī tava skaista daļa,
Ar labām domām palīdzi tam nākt,
Ar labiem darbiem piepildīt to sākt!
Tad katru dienu notiks brīnums savs,
Ja ticēsi, tas būs patiešām tavs,
ja darīsi, tas noteikti būs tavs!

Klauns  beidzot pavēsta, ka var  sākt svinību īstāko brīnumu- Dāvanu saņemšanu un izšūpošanu svētku lielajās šūpolēs.

Kad bērni izšūpoti un dāvanas saņemtas, Klauns Indriķis ir ļoti priecīgs, jo bērnu prieks  ir kā brīnišķīga dāvana viņam vārdiņa svētkos. Bet Indriķis vēl pavēsta visiem, ka brīnumu kastē vēl ir pārsteigums bērniem un aicina visus gaviļniekus un krustvecākus  pie sevis uz skatuves.

Un, lai brīnums notiktu, Indriķis aicina visus skaitīt  skaitīsim līdz desmit. Un brīnums notiek - Debesīs tiek izšauts krāsains salūts.Noslēgumā skan novēlējumi bērniem:
Bite-Esiet čakli un darbīgi kā es Bitīte!
Taurenis- Lai jūsu bērnība un skolas gadi ir tik pat krāšņi kā mani spārniņi.
Pedro- Esiet aktīvi gan mācībās, gan atpūtā!
Klauns- Un galvenais -esiet paklausīgi bērni -  mammai, tētim un arī  krustvecākiem. BET mammas, tēti un krustvecāki- neaizmirstiet, ka arī jūs bijāt bērni!

11.jūnija vakarā visus interesentus Viļakas kultūras namā priecēja ar skaistām, jestrām un atraktīvām dejām un dziesmām Rapinas pilsētas kolektīvi – sieviešu ansamblis „Fanni”, deju grupa „NÕTKED JA KARVASED” un sieviešu tautas deju grupa„RÄPINA NOORUSLIKUD NAISED”.

Bet pašā vakarā visi – kuri sirdī jauni, kājas varēja izkustināt Viļakas pludmalē kopā ar Dj LB.

Novada svētku otrā diena sākās ar darbīgo priekšpusdienu. Visi novada pagasti pulcējās Viļakas estrādes laukumā, kur  prezentēja dzīvi pagastā, tās ļaudis, dabas un kultūras bagātības.

Pēc daudziem prombūtnes gadiem novada iedzīvotājas ieradās atkal dzimtajā pusē un iepazinās ar dzīvi Viļakas novadā piecu gadu laikā. Katra pagasta sētā caur dziesmām, stāstījumiem gan nopietni, gan ar jokiem klātesošie iepazinās, ar ko lepojas, ar ko bagāti pagasti un Viļaka – novada centrs. Piecu gadu laikā pamazām veidojušās kopīgas paražas, tā ir viena mātes valoda un kopīga valdība. Novada domes priekšsēdētājs atzina, ka pamazām ir izveidota sava sistēma, kā augt un pilnveidoties, bet tā arvien jānostabilizē un jāpiemēro mūsu apstākļiem, iespējām.

Visu dienu svētku apmeklētāji varēja skatīt izstādes, degustēt mājsaimniecību ēdienus un dzērienus, kā arī pirkt un pārdot. Pagastu sētās interesenti piedalījās radošajās darbnīcās, kur pašgatavotus mākslas darbus ieguva sev par piemiņu.

Dienas laikā pagastu pašdarbnieku kolektīvi sniedza koncertu – skanēja gan tautasdziesmas, gan šlāgeri, gan latviešu, gan krievu dziesmas, tika izdejotas čigānu dejas un mūsdienu deju ritmi.

Latgaliešu spēks un atjautība tika izrādīts sporta laukumā, kur notika gan komandu sacensības, gan individuālās disciplīnas.

Lielu skatītāju uzmanību saņēma Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes kinelogu demonstrējumi, ieroču izstāde. Ikviens varēja apskatīt gan retro motociklus, gan jaunāko zemnieku tehniku, bija iespēja iejusties ugunsdzēsēju lomā un izvizināties ar kvadracikliem.

Bērni ar prieku darbojās piepūšamo atrakciju pilsētiņā, baudīja gardumus.

Skaists un krāšņs novads uzziedēja ziedu paklājā, ko kopā veidoja novada ļaudis.

Viļakas novada svētku ietvaros norisinājās arī Viļakas novada sporta svētki, kurus organizēja Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Viļakas novada jauniešu iniciatīvu centriem. Galvenais tiesnesis Ervīns Veļķers.

Sporta svētku mērķis bija veicināt novada iedzīvotāju iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs, popularizēt veselīgu dzīvesveidu un stiprināt draudzību starp novada pārvalžu iedzīvotājiem.

Dalībniekiem tika dota iespēja pārbaudīt savus spēkus 6 disciplīnās individuāli, kā arī piedalīties ģimeņu, radu un draugu komandu stafetē, kopīgi veicot atbilstošās disciplīnas un ģimeņu/komandu stafeti.

Individuāli tika vērtētas visas disciplīnas pa vecuma grupām. Ģimeņu, radu, draugu paziņu  komandām tika summēti iegūtie rezultāti attiecīgajās disciplīnās.

Apbalvoti tika katra vecuma grupas labākā rezultāta ieguvēji individuālajās disciplīnās, savukārt ģimeņu un komandu stafetē tika apbalvotas trīs godalgotās vietas, kuras tika suminātas Viļakas novada svētku noslēguma pasākumā.

Rezultāti individuālajās disciplīnās, ģimeņu un komandu stafetē:

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnā „Laucinieka triks”, kurā uz laiku  ar grābekļa palīdzību bija  jāpārvieto bumbiņa no punkta A uz punktu B pa noteiktu ceļu:
2007.g. un jaunāki – Elīza Slišāne, DžeisonsKokarevičs
2002. – 2006.g. dzimušie – Kintija Zelča, Roberts Rēvalds
1999. – 2001.g. dzimušie – Samanta Prancāne, Helvijs Kirilovs
1996. – 1998.g. dzimušie – Linda Zaremba, DenissSovetovs
1975. – 1995.g. dzimušie – Antra Prancāne, Raitis Štotaks
1974. un vecāki – Inese Rēvalde, Juris Šaicāns

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnās „Daiļais vēliens”, kurā sievietēm uz laiku bija jāveļ riepa un „Deviņvīru spēks” , kurā vīriešiem uz laiku bija jānes maiss:
1975. – 1995.g. dzimušie – Sandra Ločmele, Intars Zondaks
1974. un vecāki – Una Kozlovska, Andris Strupka.

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnā „Tikai mērķī”, kurā bija jākrāj punklti sitot bumbu vārtos:
2007.g. un jaunāki – Elīza Slišāne, ArtjomsŠaicāns
2002. – 2006.g. dzimušie – Alise Prancāne, GenādijsCircens
1999. – 2001.g. dzimušie – Elza Elksnīte, RenardoKokorevičs
1996. – 1998.g. dzimušie – Linda Zaremba, Arnis Leitans
1975. – 1995.g. dzimušie – Rudīte Miča, Aivars Šaicāns
1974. un vecāki – Una Kozlovska, Guntis Dupužs

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnā „Jo tālāk, jo labāk”, kurā uz attālumu bija jāmet peldriņķis:
2007.g. un jaunāki – Elīza Slišāne, DžeisonsKokarevičs
2002. – 2006.g. dzimušie – RēzijaSlišāne, Roberts Rēvalds
1999. – 2001.g. dzimušie – Amanda Orlovska, Igors Prancāns
1996. – 1998.g. dzimušie – Elija Kļava, Vairis Logins
1975. – 1995.g. dzimušie – Biruta Ločmele, Artis Logins
1974. un vecāki – Iveta Slišāne, Pēteris Vancāns

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnā „Plukš un trāpīts”, kurā ar ūdeni piesūcināta švamme bija jāmet dažādos attālumos novietotos spaiņos:
2007.g. un jaunāki – Elīza Slišāne, Raivo Ločmelis
2002. – 2006.g. dzimušie – Katrīna Zaķe, MaiksJermacāns
1999. – 2001.g. dzimušie – Elza Elksnīte, Vairis Ločmelis
1996. – 1998.g. dzimušie – Anna Verodova, Arvils Zelčs
1975. – 1995.g. dzimušie – Daiga Elksnīte, Kristaps Gruševs
1974. un vecāki – Inese Homko, Žanis Orlovskis

Pirmo vietu ieguvēji pa vecuma grupām disciplīnā „Lokanais tārps” , kurā bija jāveic maršruts starp pārsietām virvēm, bez pieskaršanās tām:
2007.g. un jaunāki – Elīza Slišāne, Raivo Ločmelis
2002. – 2006.g. dzimušie – Alise Prancāne, Kaspars Babāns
1999. – 2001.g. dzimušie – Anete Dukovska, Dairis Vaitnieks
1996. – 1998.g. dzimušie – Anna Veradova, Artis Vītiņš
1975. – 1995.g. dzimušie – Daiga Elksnīte, Vitolds Prancāns
1974. un vecāki – Una Kozlovska, Raimonds Slišāns

Visi, kuri nav saņēmuši Diplomus, Medaļas un saldumus – to var izdarīt no 21.jūlija Viļakas novada domes 109.kabinetā Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē.

Uzvarētāji Ģimeņu stafetē:
1.vieta- Prancānu ģimenei no Medņevas pagasta
2.vieta- Babānu ģimenei no Medņevas pagasta
3. vieta-Ločmeļu  ģimenei no Medņevas pagasta

Uzvarētāji radu, draugu un paziņu komandu stafetē:
1.vieta- komandai „HK ŽĪGURI MRS” no Žīguru pagasta
2.vieta- komandai „Žīguru jaunieši” no Žīguru pagasta
3.vieta- komandai „Viļakas eži”, kura pārstāvēja Viļakas pilsētu.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos  Viļakas novada sporta svētkos!
Uz tikšanos un jauniem piedzīvojumiem arī nākošgad!

Garīgās mūzikas koncerts Viļakas novada svētkos

Viļakas novada svētku laikā Viļakas Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā notika garīgās mūzikas koncerts. Koncertā ērģeles spēlēja Tālivaldis Deksnis un dziedāja tenors Žoržs Siksna. Pārsteigumu apmeklētājiem sagādāja koncerta programma, kurā atklāja, ka koncertā dziedās arī mecosoprāns Anna Zaiceva.  Koncerta norisi atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Viļakas novada dome.

Tas ir liels notikums pašiem dzirdēt un redzēt (ar video projektora palīdzību) Latvijas mūzikas akadēmijas profesora,  ērģelnieka TālivaldaDekšņa ērģeļu spēli, koncertā spēlēja  baroka meistaru Johana Sebastiana Baha un Fransuā Kuperēna skaņdarbus, pavadījumu nodrošināja solistu Žorža Siksnas un Annas Zaicevas uzstāšanās, kuri izpildīja autoru Franča Šūberta, DžulioKačīni, Jāņa Kalniņa, Jāņa Ivanova, Marģerta Zariņa, Arvīda Žilinska un Raimonda Paula darbus. Šādā sastāvā Tālivaldis Deknis, Žoržs Siksna un tenora skolniece Anna Zaiceva koncertēja pirmo reizi.

Kopš 1984.gada T.Deksnis strādā Latvijas mūzikas akadēmijā, kur ilgus gadus viņš bija ērģeļu klases vadītājs, šobrīd ir ērģeļu klases profesors. T.Deksnis ir vadījis vairāku ērģeļu izstādīšanas darbus, darbojas kā ērģeļu restaurators un ērģeļbūves eksperts, veicis arī Viļakas katoļu baznīcas ērģeļu apsekošanu.

Noslēguma koncerts ,,Skani, skani, olūteņi, latgalīšu skandynuots…”

Kas mūsu dzīvē ir svētki? Tikai kāda notikuma vai laika sprīža kopīga atcere? Nē! Tā ir vērtība katram to dalībniekam, ko rada satraucošā gatavošanās svētkiem, klāt būtnes pozitīvās sajūtas un iespēja dalīties priekā to norisēs.
Viļakas novada izveidošanas piecu gadu svētku noslēguma koncerts ,,Skani, skani, olūteņi, latgalīšu skandynuots…” 12. jūlijā pilsētas estrādē pēc piesātinātās dienas programmas bija atpūta patīkamā gaisotnē, sirsnīgs un saviļņojošs.
Ievadā skanēja Latgales dzejnieces Annas Rancānes spēcinošie vārdi:
Pīdzimt Latgolā, ar krysta zeimi iz pīris,
Saulis lāktam i rītam mejūtīs, īdadzinuotu.
Krystū sviņ krystūs, izdura vom vilktūs,
Egļu golūtnēs, īlu styurūs.
Pīdzimt Latgolā, īmontuot teiru asni,
Nu bārzu sulom i veigrīšku saknem,
Stypru i nasamaituotu,
Kas karsēj kaimiene šapyln brīds.
Pīdzimt Latgolā, nasabeitvuodeišonys,
Pajimt zemi sauvī, dabasu sajimt kliepī,
Atstuot dvēseli, myužeigi napaseitynuotu!

Koncertā caur latgalisko domu, dziesmu, deju un mūziku tika atgādinātas un izskandinātas Latgales cilvēka dzīves vērtības, mantotas no mūsu senčiem: dzimtā vieta, valoda, ģimene, tradīcijas, tautasdziesma, darba tikums, reliģiskās vērtības, dvēseles skaidrība, dabas mīlestība, cilvēku attiecībās - latgaliskā vienkāršība, atklātība, sirsnīgums, labvēlība, atsaucība, dāsnums, izpalīdzība, taisnīguma izjūta... .
Šīs vērtības visnotaļ bija sajūtamas katrā priekšnesumā, sākot ar emocionālo dziesmu „Olūteņis” novada vokālo ansambļu „Cansone”, „Melodija” un „Relako” izpildījumā un turpinoties novada pagastu un Viļakas pilsētas amatiermākslas kolektīvu izjustajās, skanīgajās, ar latgalisku vitalitāti piesātinātajās programmās.
Latgalē vienmēr goda lieta bijusi pienācīgi sagaidīt ciemiņus. Arī Viļakas novads svētkos saņēma viesus no Igaunijas un Krievijas Federācijas. Ar igaunisku mentalitāti dziesmās un dejās koncertu lieliski papildināja Rāpinas pilsētas sievu tautas deju grupa „Nooruslikudnaised”, sieviešu ansamblis „Fanni” un šov deju grupa „Nōtkedjakarvased”, bet krieviskais temperaments izskanēja Pitalovas rajona folkloras kopas „Istoki” dziedājumā.

Koncerta dalībniekus, izsakot prieku par svētku norisēm, sveica Viļakas novada domes priekšsēdētājs SergejsMaksimovs, ar novada dzejnieka Ontana Slišāna vārsmām un ļoti izjusti uzrunāja Viļakas novada kultūras metodiķe Sandra Ločmele.

Koncerta izskaņā, skanot Viļakas vokālā ansambļa „Cansone” dziedātajai „Paleidzi, Dīvs”,  caur krāšņiem baloniem ar uzrakstiem Viļakas pilsēta, Žīguru pagasts, Vecumu pagasts, Šķilbēnu pagasts, Susāju pagasts, Medņevas pagasts un Kupravas pagasts, palaistiem vakara vējos, tika simboliski atbrīvotas ļoti saviļņojošas emocijas visiem tā dalībniekiem. Bija valgums acīs, prieks un aplausi...

Pēc koncerta sākās Zaļumballe, kurā spēlēja novada muzikanti un kapelas: „Egle”, „Ilgas”, „Atzele”, „Rekovas dzintars”, „Medņevas juniori”, „Naprouts”, diskžokejs Marie un viesmuzikanti no Baltinavas.

Koncertā par latgalisko dzīvi un vērtībām dziedāja, dejoja un muzicēja Viļakas novada kolektīvi no

Kupravas pagasta: etnogrāfiskais ansamblis – vadītāja Aina Ažģiņa, vokāli instrumentālai sansamblis „Strautiņš” – vadītāja Ņina Baikova;

Medņevas pagasta: vokālais ansamblis  ”Melodija”, kapela „Egle” – vadītāja Inita Raginska, deju kolektīvs – vadītāja Karīna Aleksejeva, folkloras kopa „Egle”- vadītāja Ināra Sokirka,  Medņevas muzikanti – vadītājs Ralfs Rubenis,

Šķilbēnu pagasta: koris „Viola”, bērnu vokālais ansamblis „Mākonīši” – vadītāja Karīna Romanova,  bērnu deju grupas „Lāči”, „Lācīši”, Upītes bērnu ritmikas pulciņš – vadītāja Inese Lāce,  jauniešu deju koletīvs„Bitīt´ matos!” – vadītāja Diāna Astreiko, Upītes Jauniešu folkloras kopa – vadītājs Andris Slišāns, Upītes Jauniešu kapela – vadītāja Liene Logina, Upītes eksotisko deju pulciņš – vadītāja Ilze Leišavniece, folkloras kopa „Rekovas dzintars” , Šķilbēnu Iniciatīvu centra „Zvaniņi” ģitāristi – vadītājs Vilis Cibulis,

Vecumu pagasta: vokālais ansamblis „Atvasara” – vadītāja Ilona Bukša, jauniešu deju kolektīvs „Solis” – vadītāja Līga Kokoreviča, jauniešu vokālais ansamblis „Linga-Ringa” – vadītāja Inga Makarova;

Žīguru pagasta: pirmsskolas bērnu deju kolektīvs,  vidējā paaudzes meitu deju kolektīvs, dāmu deju kolektīvs„Alianse” – vadītāja Ija Krilova,bērnu vokālie ansambļi „Čiekuri”, „Čiekuriņi”, vokālais ansamblis„Relako” – vadītāja Daiga Elksnīte,  sporta deju klubs “Silva” – vadītāja Silva Dambe, līnijdeju grupa „Punktiņi” – vadītāja Laima Timmermane

Viļakas: bērnu deju kolektīvs „Dēkainīši”, bērnu vokālie ansambļi „Pogas”, „Podziņas” – vadītāja Elita Logina, deju kopa „Dēka” – vadītāja Akvilina Jevstigņejeva, vokālais ansamblis „Cansone” –vadītāja Ilona Bukša, līnijdeju grupa „Ziemeļmeitas” – vadītāja Aija Leitena

Programmu vadīja Anželika Ločmele, Silvija Kupriša, Karīna Makšāne

Koncertu apskaņoja Ivars Kuprišs, Marija Bratuškina, Sergejs Saveļjevs

Paldies ikvienam novada iedzīvotājam, kurš ar savu nesavtīgo darbu, radošām idejām un izdomu bija klāt novada svētku tapšanā un procesā. Paldies kultūras/tautas namu amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem un vadītājiem par skaistajiem priekšnesumiem svētkos.

Teksts: Akvilina Jevstigņejeva, Ineta Lindenberga, Madara Jeromāne, Vineta Zeltkalne, Silvija Kupriša.
Foto:  Madara Jeromāne, Arvils Zelčs, Terēzija Babān17.07.2014
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Vanda, Veneranda, Venija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...