Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskolas 12.klases jaunieši dodas „Ceļā”

7.jūnija vakarā svinīgi sapušķots kultūras centrs „Rekova” gaidīja savus gaviļniekus un viņu ciemiņus. Šogad netradicionāls izlaidumu laiks Rekavas vidusskolā. Pirmie savus skolas absolvēšanas svētkus svinēja 12.klases 14 gudri, atraktīvi, sportiski un muzikāli jaunieši kopā ar klases audzinātāju Ainu Cibuli.

Mūzikas skaņu un aplausu pavadīti gaviļnieki ienāca zālē ar smaidu sejā un prieku sirdī. Kopā dziedātā valsts himna radīja vienotības un valstiskās piederības sajūtu. Audzinātāja Aina pastāstīja klases vēsturi, kurā daudz jautru un amizantu posmu. Gaviļnieki aizsāka, vairākus gadus turpināja un arī pabeidza skolēnu nestandarta tradīciju – nakšņot skolā. Skolas direktors Pēteris Vancāns teica paldies vārdus audzēkņiem par labiem rezultātiem mācību darbā un sasniegumiem sportā, par aktīvu darbošanos pašdarbībā. Viļakas novada domes priekšsēdētājs vēlēja sapņus, cēlus un lielus, kā arī  pasniedza novada „Laureāta 2014” balvas. Arta Kaņepe un Kristaps Koponāns saņēma ministru prezidentes Laimdotas Straujumas izteikto atzinību.

Paši divpadsmitie veltīja mīļus pateicības vārdus saviem vecākiem un  vecvecākiem. Lielu paldies kopā ar skaistiem ziediem un dāvanām saņēma skolas kolektīvs. Vismīļākie un sirsnīgākie pateicības apliecinājumi  tika veltīti  jaukajai audzinātājai Ainai.

Aizkustinoši, mīļi un sirsnīgi Estere nodziedāja Vara Vētras „Māmiņai”.

Pats gaidītākais notikums – absolventu sveikšana- radīja gan absolventos, gan ciemiņos zināmu satraukumu. Izlaiduma tēma šogad bija „Ceļš”. Katrs audzēknis uzrakstīja savu dzīves ceļa redzējumu, kurš, nosaucot absolventa vārdu,  tika nolasīts. Šīs dienas dubultjubilārs, jo Reinim arī dzimšanas diena ir 7.jūnijs, rakstīja: „Dzīves ceļš, manuprāt, ir taisne vai līkne starp pagātni uz nākotni, caur tagadni. Šajā ceļā līdzi jāņem labas domas, vecāku mīlestība, gudri padomi. Visu materiālo: naudu, mantu varēs nopelnīt, nopirkt, atrast vai vinnēt. Sasniegt mērķus un īstenot sapņus ir šī ceļa galvenā ideja.”

Pasākumu kuplināja Terēzes jautrā dziesma un Lāsmas skanīgās saksofona melodijas.

Lielajam sveicēju pulkam piebiedrojās arī pirmā klases audzinātāja Valentīna Korņejeva un vecāku vārdā Lindas tētis, aicinot jauniešus nemeklēt laimi svešumā, kā arī nākamie divpadsmitie -  11.klase.

Dejas līdz rītausmai nodrošināja Ainārs Lipskis.

Ejot savu dzīves ceļu, lai izdodas visas jūsu ieceres un sapņi!

Nākamās 12.klases audzinātāja Inese Cibule

Foto Linda Kaņepe

09.06.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...