Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas pirmsskolas iestādes audzēkņi apmeklē Balkānu dabas parku

29. maija rītā Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes vecākās un sagatavošanas grupas audzēkņi, skolotājas un vecāki devās ekskursijā uz vienu no skaistākajām vietām Viļakas novadā – Balkanu dabas parku. Mums bija iespēja izstaigāt visas dabas takas, kas aizveda mūs pie nogrimušās baznīcas (tā vēsta leģenda), par kuru bērniem bija īpašs izbrīns un pārsteigums, jo dziļā ielejā bija redzams vien nogrimušās baznīcas tornis. Pēc redzētā sekoja daudz jautājumu. Vai tiešām tā notika? Kāpēc tā notika? Kas to izdarīja? Šī dziļā ieleja neapšaubāmi paliks atmiņā visspilgtāk no visa tā, ko redzējām.

Katra redzētā koka un akmens skulptūra bērniem likās unikāla, vēl neredzēta, katru aplūkoja ar izbrīnu: gan ziloni, gan sikspārņus un vēl daudzas citas skulptūras. Visinteresantākā un neparastākā likās pēdējā, ko redzējām,- rūķītis, kuram noņemot cepuri, tas pārvērtās par labestīgo velniņu.

Vēl mums bija iespēja pabūt garšaugu dārzā, kurā varējām iepazīt dažādus tējas augus un garšvielas, izbaudīt to aromātus un izprast to daudzveidību.

Visgaidītākais un vispatīkamākais brīdis ekskursijas nobeigumā bērniem bija pikniks, kurā pie ugunskura mielojāmies ar svaigi ceptām, siltām, garšīgām un smaržīgām desiņām.

Paldies vadītājai, skolotājām, vecākiem, šoferim un visiem, kas bija kopā ar mums! Īpašs paldies gidei Vijai par visiem saprotamo, jauko un interesanto stāstījumu!

Pirmsskolas skolotāja Inese Saida


05.06.2014
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...