Viļakas novada domes mājas lapa

Izlaidums Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē „Lācītis”

Smaržo ceriņi, klāt izlaidumu laiks, un atkal Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē „Lācītis” lidojumam laiž savus putnēnus – sešus sagatavošanas grupas audzēkņus. Katru reizi mācību gada cikls noslēdzas vienādi, bet audzēkņi ir tik dažādi, katrā ir dēstīta labā sēkliņa, katrs ir mīlēts un lolots, sarāts un aprūpēts. Ir dots tik daudz, lai lidotu, lai tā pa īstam savēcinātu spārnus un palūkotos uz savu bērnudārzu no augšas.

30.maija pēcpusdienā  uz sava pirmā izlaiduma svinībām tika aicināti 6 audzēkņi: Norberts, Dominika, Oskars, Lauris, Annija un Alens kopā ar vecākiem, radiem un draugiem. Pasākumu atklāja Annija ar dziesmiņu „Septītā dzimšanas diena”, kur arī valsi un deju „Ča, ča, ča” demonstrēja Annija ar Alenu.

Bērni parādīja ludziņu „ Mazā skolotāja”, kurā pastāstīja, kā viņiem veicas ar burtu un ciparu apgūšanu. Dziedāja dziesmas un kopīgi uzdejoja. Gaviļniekus sveica draugi no „Lācēnu” un „Rūķīšu” grupiņas, kopā ar skolotājām Nataļju un Diānu.

Svinīgajā brīdī, kad tika dalītas bērnudārza absolvēšanas apliecības, jaunajiem skolēniem tika dāvinātas arī grāmatas. Gaviļniekus sveica ne tikai pirmsskolas izglītības iestādes „Lācītis”  vadītāja Anita Agejeva, bet arī Viļakas novada  Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Šaicāne, Žīguru pagasta pārvaldes vadītājs Olegs Kesks, bibliotēkas vadītāja Anastasija Plačinda un vēlēja gan vecākiem, gan topošajiem skolēniem izdošanos skolas gaitās un ģimenisku mīlestību ikdienā. Sveikt gaviļniekus bija ieradusies pirmā skolotāja bērnudārzā Ginta Locāne un pirmās klases skolotāja Biruta Kuzmane. Noslēgumā par darbu visam kolektīvam pateicās vecāki. Pēc svinīgā pasākuma bērni kopā ar vecākiem  iedomājās  vēlēšanos un kopā ar baloniem laida gaisā, lai tie aizlido tālu, tālu un, protams, lai visas vēlēšanās piepildās.

Pasākumu vadīja skolotāja Elita Locāne un mūzikas skolotāja Daiga Elksnīte

Pirmsskolas skolotāja Elita Locāne

02.06.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...